Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát elvesztése (nem elhunyt,...

Barát elvesztése (nem elhunyt, hanem a kapcsolat romlott meg) is ugyanolyan gyászmunkával jár, mint a haláleset?

Figyelt kérdés
Én ugyanis így hallottam, azonban a düh után még erősebb düh jött, most pedig szó szerint undort érzek, ha eszembe jut. Ez normális?
2018. aug. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, hogy ez is gyászreakciót vált ki.
2018. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sőt, a szakítás is gyász, de nálam egy baráttal való összeveszés mindig nagyobb reakciót váltott ki, mint egy párkapcsolat vége.
2018. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Számomra egy hozzám közel álló elvesztése (akár halállal, akár kapcsolatromlással) ugyanazt a reakciót váltja ki belőlem. Gyász és közben azonnali szerepkeresés a helyére. Ha barátot veszítek, barátot keresek. Ha barátnőt, akkor azonnal keresek egy olyan lányt aki belémszeret. Ha az apám veszítem el, akkor egy másik apát keresek. Ez így működik nálam, ha valami hiányzik, akkor azt csak a pótlásával tudom kompenzálni, máshogy nem.
2018. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON KOMOLY GYÁSZMUNKÁVAL JÁR - IGEN!


Szerencsére sikerült helyrehozni a kapcsolatot (hónapokig tartott, és még mindig bizonytalan vagyok egy kicsikét...)

2018. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelenleg is tapasztalom, nekem is sokkal nagyobb fájdalom egy közeli barát elvesztése, mint bármilyen szakítás.

Neked mennyi ideig tartott az érzés? Először tapasztalom ilyen intenzíven ezt a gyászt, és nem tudom mit csináljak vele:/

2019. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!