Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet animés barátokat...

Dr. Chris kérdése:

Hol lehet animés barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan barátot/barátnőt szeretnék, akivel lehet animékről és japánok dolgokról beszélgetni. Azon belül is scifi (főként időutazás), romantikus, horror, akció témában. Hol lehet ilyen barátokat szert tenni? Vagy akár, van itt valaki ilyen, akire illik a leírás, és ráírhatok?

Annyira egyedül érzem ebben a témában magam, mivel egyetlen egy animés haverom sincs :(



2018. aug. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj ki mondocon-ra.
2018. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki is terveztem menni, de még olyan messze van a mondocon... :( Én meg minnél hamarabb szeretnék egy ilyen barátot.
2018. aug. 20. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Animés csoportok, IBFF kereső csoportok esetleg


Jómagam is megyek Conra 2 barátnőmmel, ők hihetetlen nagy anime fanok, én meg.. Én csak Yatot szeretem 😂😂

2018. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy, kérdező?
2018. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok.
2018. aug. 20. 18:04
 6/9 anonim válasza:
Ha belepsz par ilyen animes csoportba es kiirsz valami heloszia valakk beszelgetni posztot biztos sokan szivese beszelgetnenek veled :))
2018. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Facebookon van egy rakat animés csoport, jelentkezz aztán ismerkedj
2018. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
Hmm, hogyha lány vagy, akkor kissé fura, hogy miért fiú neved van itt. Na de te tudod. Én is szeretem az animéket, de nem mindet. Ám a horrorokért nem vagyok oda.
2018. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kitalex válasza:
Mondocon-ra én is kijárok, bár nagyon beszari vagyok hozzászolni bárkihez is ^^ pedig ott tényleg nagy választék van.Viszont mostanság egyre többet jároka városban meg úgy unblock kint, és egyre több embert látok kitűzőkkel, és akkor esetleg leszólítom őket vagy ők engem és felteszünk egy két kérdést és akkor el lehet kérni a nevüket ha szimpik. :) Az én sulimban sincs eggyetlen animés sem (nem tudom ez hogy jött össze nekem ._. ) De pont ezért ismerkedek ink. fb-os csoportokban is :3
2018. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!