Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszi azt hogy ettől...

Miért hiszi azt hogy ettől majd féltékeny leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy barátom aki azzal próbál féltékennyé tenni, hogy egy másik ismerősével ("legjobb" barátjával) folyton közös képeket küldözget nekem. Eddig állítólag én voltam a "legjobb" barátja, de úgy tűnik ezek szerint mégsem. Igazából nekem sok barátom van, neki meg kevés és én próbáltam vele mindvégig kedves lenni, ott voltam neki amikor szüksége volt rám de mégis eltol magától. Csak szerintem elkeserítő ez? Persze már nem is beszélek vele..
2018. aug. 21. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a logikája. Hagyd rá, te lépj tovább az életeddel, és keress más barátokat.
2018. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelem hianyos 😅 Foglalkozz vele tobbet ha eltol magatol akkor is. Hivd fel talalkozzatok stb.
2018. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!