Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rontom el mindig a...

Miért rontom el mindig a barátságaimat?

Figyelt kérdés

Új emberekkel könnyen ismerkedem,amint tobb idot töltünk együtt mindent elb#szok. Félek az osztálytársaimtól, felek az emberektől. Egyetlen barátom van az osztályban, de nagyon unalmas csak vele lógni. Ha megjátszom magam az senkinek se kell mert erőltetett,ha pedig magamat adom arra se kíváncsi senki mert egy öngyűlölő életunt depresszióbomba vagyok.

Mit tegyek? Nagyom magányos vagyok.. 16/L



2018. aug. 22. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Rengeteg privátot fogsz majd kapni szóval lesz kivel beszélgetned. Amúgy ez egy jó taktika, interneten megispersz pár embert, majd akikkel élvezed a beszélgetést azokkal találkozgatsz és tádá, máris lettek új barátaid :D Nálam személy szerint bevált így :p
2018. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mintha csak én írtam volna.. Egyszer lehet lesz valaki aki elfogad ugy ahogy vagy, de olyan haveroknal akiknel meg kell jatszanod magad még a magány is sokkal jobb
2018. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

"Ha megjátszom magam az senkinek se kell mert erőltetett,ha pedig magamat adom arra se kíváncsi senki mert egy öngyűlölő életunt depresszióbomba vagyok"


Jesszus ez de buta felfogás:))) Naaaa vajon miért nem kíváncsiak rád?:)) Miért is?:))

Csodálkozol?:))


Előbb változni kellene jellemben, tudod, személyiség fejlődés, utána netán elfogadnak önmagadért, ha javultál és nem várod, hogy ilyen balf@#zt elkéne fogadniuk:)))


Én is siránkozhatnék, ha pl pszichológiai problémáim vannak s pszichopata vagyok, naaa "vajon miért nem fogadnak el önmagamért"?:)))


Vagy keress olyan embert, aki elfogad így, ha létezik ilyen.

2018. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért rontom el mindig a barátságaimat?"

"egy öngyűlölő életunt depresszióbomba vagyok" - tessék, meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. Te barátkoznál valaki olyannal, aki mindig csak lehúz? Na ugye. Először inkább magaddal kezdj valamit, olvass önfejlesztő könyveket, foglalkozz önismerettel, keresd fel az iskolapszichológust, bármi, csak lépj afelé, hogy jobban legyél. Ha kibékülsz magaddal sokkal könnyebb lesz szociális kapcsolatokat létesítened, tapasztalat.

2018. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem húzok le senkit,ha foglalkoznak velem boldog vagyok. Csak ez miatt túlságosan is függök másoktól.,és elriasztom őket. Túl fontosak lesznek az emberek egy idő után..

Ha olyan könnyű lenne elfogadni magam már megtettem volna. Pszichológusra nincs lehetőségem.

2018. aug. 22. 16:18
 6/12 A kérdező kommentje:
És szinte a családomnak se beszélek erről soha úgyhogy a siránkozás kifejezés túlzás lenne. Mások csak azt látják hogy sokszor olyan fejet vágok (akaratlanul is) mintha a Duna a hídról szimpatikusabb hely lenne mint az osztályterem. (Ami van mikor igaz) és hogy bénán szocializálódom. Azért köszi.
2018. aug. 22. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha olyan könnyű lenne elfogadni magam már megtettem volna."

Senki nem mondta, hogy könnyű. Nagyon is nehéz, de legalább ugyanennyire szükséges. Nekem évek munkájába telt, mégis maximálisan megtérült. Ideje elkezdened, mert ha már előre feladod csak azért, mert nehéz, akkor a büdös életben nem leszel jobban és szenvedhetsz évtizedeken keresztül. Megéri?

2018. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám elkezdeni?. Nehezen igazodom el magamon,ezért még azelőtt belegabalyodom a gondolataimba mielőtt mennék is valamire..
2018. aug. 22. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézz utána önismeretfejlesztő könyveknek, szerintem ez az első lépés, amit tehetsz. Pl. Pál Ferenc: Szorongástól az önbecsülésig, Louis L. Hay: Éld az életed, Byron Katie: Négy kérdés. Ezek valószínűleg segítenek elindulni. Ha egyedül nem fog menni, amikor majd lesz alkalmad, felkereshetsz egy pszichológust is, nekem rengeteget segített, bár én súlyos traumákkal indultam anno az életnek. Neked lehet nem is lesz rá szükséged. Sok sikert és sok kitartást kívánok.
2018. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem hiszek az önsegítő könyvekben,de megpróbálom.

És köszi.

2018. aug. 22. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!