Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baj a haverommal?

Mi lehet a baj a haverommal?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátom, akivel az utóbbi fél évben el jártam szórakozni, és időről időre egyre bunkóbb, beképzeltebb, vissza arcoskodós lett.

Az utóbbi időkben még másokat is csipkedett de annyira, hogy többször is ki akarták hívni megverni.

Nekem ott durrant nagyot ez az egész mikor elküldött a K.anyámba és még az unokatesómat is le krvázta..

Azóta 2 hét telt el és hozzám se szól.

Többi barátjával se beszél és állítólag új társaságot talált ahol ugyan ezt csinálja.

Nem kèpes belátni hogy mit tett tönkre.

Valaki tud adni tanácsot, hogy ez helyre forduljon?

Mert egy 11 éves barátságot nem akarok ennyiben hagyni. 17/F



2018. aug. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedd el. Egy ilyen gyökérre kár az időt pazarolni.

Amúgy nincsenek lelki gondjai?

2018. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, nem ér annyit. Sajnos mindenki változik idővel és nem lehet visszacsinálni.
2018. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán az, higy az édesanyja már nincs köztünk, de már az is 6 éve
2018. aug. 24. 00:35
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Szerintem biztos nem az, rengeteg éve volt már az...

Inkább csak meghülyült. Vannak akik rossz irányba változnak. Keress más barátokat.

2018. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!