Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?

Hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
egyetemen...amikor idegen ül melletted, van olyan téma amivel ellehet kezdeni társalkodni, esetleg hogy ez később is folytatódjon? nyilván olyan téma kéne ami közös téma két fiatal között. amúgy fiú vagyok :D

2018. aug. 23. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk megkérdezed miért erre az egyetemre jött és milyen szakra jelentkezett... stb.
2018. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez jó, de nekem olyan kéne amivel eltudom indítani barátságot, pl mint a beszélgetés folytatása kocsmában, vagy kávézóban suli elött, bandázni stb
2018. aug. 23. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából ebben mindig is rossz voltam, szóval sajnálom, ha béna a válaszom, de itt egy ötlet:


Amikor te vagy ő (aki később jön, de ha ő érkezik később, akkor jobbak a kilátások) leültök, fordulj oda és köszönj neki, esetleg rázzatok kezet. Fontos, hogy legyél vidám és ne lehangoló (de ne nézzen ki b....isan és próbáld meg mellőzni a muszájvigyort). Aztán meg ha úgy látod, hogy nyitott feléd, akkor bedobhatsz egy ilyen "tipikus" témát:

"Miért pont erre az egyetemre jöttél, vagy egyáltalán miért jöttél egyetemre?"

"Mi a hobbyd, mennyire szereted, miért szereted..?"


De ha nem tűnik túl nyitottnak, akkor csak szimplán dobd fel, hogy "van kedved barátkozni?". Csak arra vigyázz, hogy ne nyomulj annyira és hagyd őt is szóhoz jutni.



De mint mondtam; eléggé béna vagyok ebben a témakörben, szóval könnyen lehet, hogy csak leégeted magad előtte.. :/ Azért remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincsen rá egyértelmű recept. Ahogy jön - ösztönösen, zsigerből.


Nyilván nem kezdő vagy a témában.

2018. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a szégyen hogy de! nem igazán vannk barátaim, inkább csak olyanok akikkel ellehet lenni 1-2 órát, de ennyi nem többb, énviszont többet akarok, pl bandázni, kocsma, stb
2018. aug. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!