Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja? Van egy...

Miért csinálja? Van egy barátnőm aki állandóan rámozdul azokra a srácokra akikről tudja hogy szimpatikusak nekem.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért csinálja, nem tudom én mit tegyek?

2018. aug. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk mondd el, hogy ez zavar téged és viselkedjen rendesen. Szerintem van épp elég fiú, akire rámozdulhat, csak téged idegesít vele.
2018. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Mozdulj rám és állíts be úgy mint életed szerelmét. Amikor rámmozdul támadunk ;)
2018. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Irigy rád, és mindenedre.


Minden kapcsolatot szakíts meg, és figyelj oda, hogy a lehetőleg csak akkor tudjon meg rólad infót, amikor te akarod, hogy tudja.

2018. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
El nem tudom képzelni, miért nevezed őt barátnődnek, amikor konkrétan a legrosszabb ellenséged.
2018. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy valamikor te is rámozdultál ilyen srácra véletlenül?:D


Pl. velem volt ilyen, eleinte nem értettem, hogy miért csinálja ezt a barátnőm, aztán gyanította, hogy talán amolyan "bosszúképpen", mert véletlenül én is megbántottam őt ezzel annak idejénxD


Amúgy ezek gyerekes problémák, majd kinövitek:)) Velem is csak tizenéves koromban volt ilyen.


Nem értem, mit parázol. Mit ér el azzal, hogy mindenféle srácra rámozdul? Szerintem sok srác idegesítő nyomulós r*binek könyvelheti el őt.


Amikor egy komoly párkapcsolat a cél, akkor már nem azzal foglalkoznak a nők, hogy mindenféle srácra nyomuljanak, meg mindenféle "imádott" srácra féltékenykedjenek, akivel nincsenek is kapcsolatban.


Elég komolytalanok lehettek.

2018. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!