Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne véget vetni...

Hogy lehetne véget vetni ennek a barátságnak? Szerintem már nagyon egyoldalú, unalmas.17/f

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk legjobb barátok. Mindig jól elvoltunk, megegyeztünk mindenben, jól szórakoztunk. Rengeteg hülyeséget csináltunk az elmúlt években, párért talán le is csukhattak volna minket. Nap mint nap együtt lógtunk, suli után is azonnal mentünk ki, vagy valamelyikünkhöz.


Most megállás nélkül az van amit ő akar, amit én akarok az hülyeség vagy unalmas.

Már semmi mélyebb témáról nem tudunk dumálni mint régen, mindenen csak poénkodik, nem veszi észre mennyire erőltetett poénjai vannak.

Napok is eltelnek úgy hogy nem beszélünk, most nyáron lassan új barátaim lettek. Egyik barátom itt a falusi kocsmában dolgozik nyáron, nagyon sokat voltam ott most szünetben, ott megismertem egy vagy 6 normális korombeli srácot. Van, hogy hajnalokig kintvagyunk, iszogatunk, dumálgatunk, hülyéskedünk.

Ő persze nem jön, mert "nem az ő barátai, ő inkább megy városba diszkóba, meg unalmasak vagyunk neki".

Azért szeret diszkóba járni, mert ott kiszolgálják piával. Mondtam neki, hogy ha ide kijönne meglátná hogy itt is ki vagyunk szolgálva, sőt haver sokszor beenged a pult mögé hogy szolgáljuk ki magunkat, írjuk egy lapra mit fogyasztottunk, a végén fizetünk.

Annyira idegesítő, hogy ő amikor elmegy nélkülem szórakozni ha netán írok neki nem ír vissza, de ha én kimegyek nélküle (márpedig mostanában minden este kimegyek a társasággal) 5 percenként irogat, hogy kikkel vagyok, mit csinálunk, ne igyak sokat... mintha az anyám lenne (még ő sem idegesít ennyire, ha megmondom hogy megyek ki majd jövök, akkor nem hivogat, irogat. Tudja hol vagyok és kész)


Egyszerűen már nem az a barátság ez mint régen. Sosem akart kijönni velem, hát csodálkozik hogy kerestem magamnak olyan barátokat, akikkel kiülhetek és normálisan beszélhetek?



2018. aug. 24. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltad vele ezt megbeszélni? Konkrétan elkéne neki mondani vagy megírni neki azokat amiket most te leírtál ide.
2018. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A manapság szokásos vagánykodási kényszer (fiatalkorúként éjszakába nyúló ivás/bulizás, mások társaságára való görcsös szükséglet, szociális médiától való függés stb ) ellenére mégis van eszed és lelked is, ezt látom a soraid mögött.

Azt javaslom, hívd át magadhoz, tedd félre a telefont és a büszkeségedet is,s mondd el neki azt,amit érzel. Az öszinteség sokszor fáj,de néha az a legjobb recept. Nekem úgy tünik,nálatok is ez van.


Ne szégyelld,hogy hiányzik.


25f

2018. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval. És tényleg a legfontosabb, hogy legyél őszinte, és beszéljétek meg, az mindig a legjobb megoldás. Hajrá!
2018. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én már próbáltam vele beszélni, de semmit nem lehet értelmesen megbeszélni vele.


Egyszerűen már nincs is kedvem vele lógni, irritál a sok hülyeségével meg az akaratosságával...

Sokkal jobban érzem magam amikor az új barátaimmal vagyok, de ő meg olyan mintha féltékeny lenne akkor

2018. aug. 26. 19:32
 5/7 fr68 válasza:
Én is átéltem ezt. Kiskorunk óta legjobb barátnők voltunk aztán elkezdetett fura lenni. Én úgy oldottam meg hogy elkezdtem hanyagolni. Egyre kevesebb írtam és találkoztam vele. most kb, havonta egyszer talizunk és neki meg nekem is jó. De ha végleg be akarod fejezni mond/írd le neki hogy mi a bajod vele és aztán hanyagold. Valószínűleg megsértődik. Aztán már te döntöd el hogy megbocsátasz-e neki.
2018. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. febr. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is erdekel 🙂
2021. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!