Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol köthetnék barátságokat,...

Hol köthetnék barátságokat, olyan emberekkel akikkel kölcsönösen segítjük egymást?

Figyelt kérdés

Régen borzasztó társaságokba jártam, jófej emberekkel. Csak az ő jóindulatúságuk addig terjedt, hogy megosztották velem a sörüket meg adtak cigarettát.

Jó volt, de új életet akartam kezdeni és sikerült is: már nem dohányzom és nem is iszom és edzeni járok, illetve szaunázni, hogy méregtelenítsek.

Emellett fejlesztem magamat, mert vállalkozást fogok indítani.


Viszont számomra ez egy új életforma, s állok is elébe, de az első lépcsőfoka az ismerkedés hasonló emberekkel.


Szóval, hol találkozhatnék olyan emberekkel akik nem pesszimisták, anarchisták, alkoholisták s fújnak meg köpködnek a világra, hanem el is akarnak érni valamit az életben?


22/F


2018. aug. 25. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl egyetemen/képzésen ill munkahelyen, ha találsz egy olyan közeget. Itt szerintem nem nagyon fogsz.
2018. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is ugyanezen gondolkodom...

22/L

2018. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs de ha valaki tudja a választ kérem írja meg!

19/L

2018. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha mar az elozo valaszolok is ezen problemaznak, talan egymasra irhatnatok. Ha mar a lanyok nem mernek kezdemenyezni, (nagyon celratoro viselkedes) akkor te irj rajuk kedves kerdezo.
2018. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remek kerdes, en is torom ezen az agyam :D
2018. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz elérni az életben, eddig nekem se sikerült találnom olyan embereket akik alkohol, drogok vagy egyéb kicsinyes dolgoknál többet akartak volna. Egyik haverom legnagyobb és egyetlen célja az életben, hogy gyereke legyen, megkérdeztem tőle és utána? "Semmi utána meghalhatok", gondolom szerencse kérdése találni ilyen embereket.
2018. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Templomban :-) közösségekben,szinházban,könyvtárban.irodalmi rendezvényeken.
2018. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bárhol a világon, nekem például vannak céljaim amit biztos hogy el fogok érni, én már csak pozitívan gondolkodok, ha gondolod írj.

20F

2018. szept. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!