Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baja az ha szeretn...

Szerintetek baja az ha szeretnék magamnak egy meleg barátot?

Figyelt kérdés
Kort írok privibe! Van olyan barátnőm aki szerint hülyeség de én szeretnék fiú barátot de szerintem a heterók nem olyan elfogadóak mint a melegek😞😞

2018. aug. 27. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Bajnak nem hinném hogy baj de szerintem nem ezen múlik hogy ki mennyire elfogadó.
2018. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj. Nem az identitása, nem a származása számít, hanem az, hogy milyen ember.
2018. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy, 1,5 évig szerelmes is voltam belé, most már tényleg, csak haverként tekintek rá, és nagyon jó a kapcsolatunk.

/L

2018. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egy meleg fiú barátot. Néha jó lenne vele megbeszélni, hogy pl milyen ruhák állnak jól, stb. Hiszen mégis férfi szemmel néz, de viszont megd...ni nem akar.

Bár természetesen azt tudnod kell, hogy a melegek is ugyanúgy emberek. Ugyanúgy lehetnek ostobák, szemetek, ripacsok.

Szóval ne kategorizáld így be az embereket, de maga az, hogy vágysz egy megértő barátra, aki meleg, az nem probléma.:)

2018. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze nem ez alapján lehet róla megmondani h milyen ember de szerintem elfogadóbbak
2018. aug. 27. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj. Nekem is van egy meleg barátom, viszont ő falramászik azoktól a lányoktól akik csak a nemi identitása miatt akarnak barátkozni vele, mert az mennyire cukiii... Persze lehet csak ő van így ezzel, nincs több közvetlen ismerősöm rajta kívül. Engem pont nem érdekel ki kihez vonzódik. :)
2018. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan lány csak már csalódtam fiúkban
2018. aug. 28. 00:04
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, de szerintem kicsit sértő, hogy csak az alapján akarnál velem (velünk) barátkozni, hogy kihez vonzódom, amikor ennek pont nem kéne számítania egy barátságban. Az ilyen lányok általában csak a filmekben szereplő sztereotip, komikus és gyakran degradáló meleg karaktert ismerik, és az ott "olyan cuki" meg "olyan menő" és ugye minden lánynak kell egy "GBF". Én is ember vagyok. Tudod, vannak tulajdonságaim azon túl, hogy a férfiakhoz vonzódom. Szívesen vagyok szinte bárki barátja, de senkinek nem akarok a meleg barátja lenni.
2018. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, valójában nem egy meleg barátra vágysz, hanem egy VALÓDI BARÁTRA. Nem tudom, hogy miképpen csalódtál a fiúkban, meg hogy miket tettek ellened, de a rengeteg kudarc és rossz tapasztalat nem jelenti azt, hogy nem létezik olyan fiú/férfi/srác, aki barátként tekint rád és őszinte hozzád, emellett látod, hogy a hibái ellenére is elfogadod, szereted őt és bármit megbeszélsz vele.


Legszívesebben mondhatnám én is, hogy csak az Aspergeresek a megértőek meg az autisták meg a lelkileg sérültek, mert a nem sérültekben rengeteget csalódtam, de akkor azzal súlyosan és ártatlanul bántanám azokat, akik tényleg mások és sose bántottak/bántanának engem.

2018. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!