Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak a legjobb barátnőmnek?

Istuu2k kérdése:

Mit írjak a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szóval. 17 éves fiú vagyok és a legjobb barátnőm bátyja meghalt. Nemsokára egy éve lesz.

Sokszor eszébe jut és sajnos sokmindent újat nem nagyon tudok neki mondani .

Mindig próbálok azért kicsit segiteni.

Viszont amikor egy éves lesz, érzem hogy nagyon rossz kedve lesz egész nap(ami teljesen megérthető)

Az a kérdésem, hogy szerintetek írjak neki egy kedves ,hosszabb terjedelmű üzenetet?

Ezt tervezgetem.

És mit írjak bele?

Persze van ötletem, de azért elolvasnék pár jó tanácsot!

Illene beleírni olyankor a barátságunkról, meg hogy mennyire szeretem?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 28. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Marha nehéz így, hogy egyikötöket se ismerjük.

Én konkrétan nem mondanék neki semmit, ilyen helyzetben b*szott nehéz, nem értheted mit érez, remélem soha nem is fogod.

Elég ha csak próbálsz egy közös napot szervezni, hogy ne legyen egyedül és figyelmesen lesni a kívánalmait. Aktív dologra, hogy ne legyen ideje kattogni. Ne mozi, mert ott nem látod az arcát. Inkább kalandpark, görkori, lovaglás, túrázás, szóval testmozgás, mert ott koncentrálni kell. Vagy beszelgetős nap. Beültök valahova, fagyiztok, múzeumba, kiállításra. De a sport szerintem jobb.

29/N

2018. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!