Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm egy 4éve...

A legjobb barátnőm egy 4éve tartó barátságot úgy akar megszüntetni, hogy szó nélkül lelép. Ha smst küldök neki akkor nem válaszo. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm már 4éve.Most szó nélkül lelépett,tartozik nekem 2800ftal.Azt jó lenne ha megadná.De a telefonját nem veszi fel.Szerintem megsértődött amiért esőbe munka után nem mentünk gyerekjátékot venni,vagy amiért A MUNKÁM MIATT NINCS IDŐM ELKISÉRNI ORVOSOKHOZ.viszont előtte volt egy legjobb barátnőm akivel pont miatta nem találkoztam lemondtam aztán vele megszakadt a kapcsolatom,mert régebben a barátnőmmel egy héten háromszor is találkoztunk.Viszont a barátságunk előtt megbeszéltük,hogy elkisérjük egymást orvosokhoz aztán ő mindig lemondta ha nekem kellett orvoshoz menni.Én mindig elkisértem őt amíg munkanélküli voltam.Tegnap előtt beszélt egy nővel a telefonba a buszon mert mindig a nevét halottam és ugyanott szálltak le ahol ő lakik.Csak a volt barátnőm mondta hogy kerüljenek ki engem.És hogy nem akar örökké félelemben élni,de én vagyok az aki mindig fél valamitől,mert olyan beteg is vagyok.A múltkor azt az smst kaptam tőle.Hogy a barátnője vagyok és lement Szegedre és nálam hagyta a telefonját.Hogy vegyem rá a volt legjobb barátnőmet,hogy legalább beszéljük meg hogy többé nem leszünk barátnők???

2018. aug. 31. 16:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek fog még jelentkezni hogy találkozzunk?Vagy végleg eltűnt?
2018. aug. 31. 16:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pióca, ne foglalkozz vele, keress más igazi barátnőt
2018. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, azt gondolja rólad, amit a kérdésed alapján én is, hogy össze vissza beszélsz és nem vagy beszámítható.
2018. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, hogy sosem lesz gondom a szövegértéssel, de most úgy néz ki, tévedésben éltem. :D
2018. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az első aki válaszolt valószínű az lessz.A másodiknak üzenem nem beszélek össze vissza csak azt írom meg ami történt.Valószínű neked annak tűnik mert nem veled történt meg ez az eset.
2018. aug. 31. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Végül is mi lett a vége?

Sikerült megbeszélnetek?

2018. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végülis találkoztunk és még fogunk is találkozni nem lett vége a barátságnak!
2018. szept. 23. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú anyám :D én próbálom összerakni a szöveget,de sehogy sem tudom értelmezni. Na mindegy,kérj valakibolyantól tanácsot,akivel élőben is dumálsz,hátha ő érti majd miről van szó.
2018. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!