Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milegyen? Egyik baratom akit...

Markolt Patrik kérdése:

Milegyen? Egyik baratom akit mar kb 6 eve ismerek, mostanság nemigen hív sehova, amiota megismert egy masik sracot, partyt. A barátnőjeink jóban vannak, de ő valahogy sehogyse akar menni csavarogni inkabb a masik partyval akik hetente mundoba jarnak.

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Vélemény? Sose veszekdtünk vagy valami, csak engem bánt mert igazábol a sráccal nőttem fel.

2018. szept. 1. 23:14
 1/1 anonim válasza:

Velem majdnem ugyanez történt egy éve. A barátnőmmel korábban mindent együtt csináltunk amikor megismerkedett egy másik lánnyal akivel nagyon jóba lettek. Később kiderült hogy a másik lány ,,manipulálta,, hogy ne találkozzon velem. Ez csak egy lehetséges megoldás....

Ha fontos neked a barátságotok próbálj meg beszélni vele róla (nekem ez bejött). Ha nem olyan fontos, vagy nem úgy reagál ahogy szeretnéd akkor próbáld meg elfelejteni. Tudom hogy nem könnyű elveszteni egy jó barátot de az emberek néha megváltozhatnak bizonyos emberek társaságában.


Remélem tudtam segiteni neked. Ha igen ird meg mi lett a vége.

2018. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!