Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A korombeli lányok hol szoktak...

A korombeli lányok hol szoktak barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

A gimiben nem volt túl jó a társaság egyik évfolyamban sem, ezért ott nem születtek tartós barátságok. Néhány megmaradt az általánosból, de nem napi szinten vagy heti találkozással. Viszont nagyon szeretnék eljárni szórakozni, új helyekre, vásárolni, vagy csak beülni valahova, együtt tanulni stb. De nem találok megfelelő barátot, akiben teljesen megbíznék vagy megmaradna a viszony.

Tudnátok segíteni ti korombeli lányok?


19/L



2018. szept. 2. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én is ilyen helyzetben vagyok! :D 16/L
2018. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha jársz valamilyen felsőoktatásiba akkor ott esetleg tudsz magadnak keresni egy-két csoporttársat..De bulikban is lehet ismerkedni.Ha pedig dolgozol akkor ott a munkatársaid jó barátok lehetnek,hiszen ugyanazt csináljátok,van közös téma.Ha van olyan zenekar amit szeretsz,a koncertjükön is simán lehet..
2018. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én 20 éves lány vagyok, most kezdem majd az egyetem a 2. évemet, és azt kell, hogy mondjam, a koliban a Szobatarsam akivel véletlenül kerültünk össze, ő lett az egyetlen barátom eddig onnan(egy év alatt).

A legtöbb barátnőm gimiből van, sőt, főleg onnan.

Én konkrétan nem nagyon járok sehova csak a könyvtárba, mert imadok olvasni.

Felsőoktatásban másabb lesz mint kozepsuliban, szerintem ne gorcsolj ra :) Mivel ott felnőttebbek már az emberek, vagy nem is tudom. Nyitottabbak és kedvesebbek, mint amire számítottam. Ha nem is az első napon, de egészen biztos hogy össze fogsz akadni olyannal, aki hozzad hasonlót keres, mert hidd el, hogy nem cagy egyedül. Akár bulin, akár a suliban.

2018. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Nagyon kedves és megnyugtatóak voltak.

Remélem igazatok lesz, de idén halasztok, jövőre megyek egyetemre, mert idén szeretnék nyelvvizsgát, jogosítványt, stb. :)

Hogyha van budapesti lány aki olvassa, az nyugodtan írhat, szívesen barátkoznék! :)

2018. szept. 2. 14:54
 5/6 anonim válasza:
Szia :D pesti vagyok, ha gondolod írj :D
2018. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz én fiú vagyok és 20 éves de én is szeretnék barátkozni, benne lennék minden hülyeségbe is :-D fõ a vàltozatosság.
2018. szept. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!