Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "túl lehet élni" a középiskolá...

"túl lehet élni" a középiskolát barátok nélkül?

Figyelt kérdés

Most megyek 10.-be, 9.-ben volt egy nagyon jó barátom de sajnos véget ért a barátság.

Mivel szinte csak vele lógtam, a többi emberrel szinte meg is szakítortam a kapcsolatot.

Mennyire lesz szenvedés, vagy jönnek majd új embrrek?


2018. szept. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem lenne túl kellemes 3 évet végig szenvedni barátok nélkül...

Biztos találsz másokat, nyugi :)

2018. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Túl lehet. Nekem se igen voltak barátaim, mindig kilógtam a sorból, mert szélsőségesen introvertált voltam mindig is. Páran nyilván beszólogattak, cikiztek, le kell szarni. Hála az égnek, jobb középiskolákban már nem csinálnak rendszert abból, hogy aki más, azt suli után meg kell verni.

Csak azért "barátkozni", hogy ne szálljanak rád, tök fölösleges dolog.

Az egyetemen pedig még ennyire se lesz probléma elkerülni a többieket.

2018. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Sose voltak barátaim,nem beszélek csak 1-1 emberrel az osztályból,utálom őket mert kétszínű banda. Most fogok érettségizni hála a jó égnek. És nem volt amúgy szenvedés,tehát nem kell szerintem "túlélni". Annyira nem fontos emberek ők.:D
2018. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Én haverom megbukott, így egyedül kell végigszenvednem az utolsó évet. Nem szoktak piszkálni, cikizni, hogy ilyen vagyok. Már elfogadták. 1-2 emberrel néha szóba állok, és ennyi.
2018. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok 3 tanéven, barátok nélkül, mindennapos gyomorgörccsel, szorongással. Még 2 tanévet ki kell húznom valahogy. Nem tudom hogy fogom bírni.
2018. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, bár nem csak barátaim nem voltak, mindig egyre több ellenségem, pedig soha nem csináltam semmit, ezek lázadtak ellenem, hogy legyen közös témájuk.

Hegek maradtak a karjaimon, lábaimon, de túléltem.

2018. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!