Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el a legjobb...

Hogy mondjam el a legjobb haveromnak, hogy gipszfétisem van? Vagy elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta valamiért vonz, az ha valakinek (leginkább hogy ha velem kb egyidős) be van gipszelve vagy fáslizva valamije, főként ha a lába, vagy mankóval jár. Nekem még sosem tört el semmim, nem volt részem egyikben sem, és régóta szeretném már kipróbálni. Természetesen nem akarok sérülést okozni magamnak, és egyáltalán nem a fájdalom és a baleset ami vonz. Sőt, egy idő után bele is szoktam gondolni, hogy azért nem lenne jó így, és mások előtt is valamilyen szégyenérzetem lenne ha valamim be lenne kötve.., de rendszeresen újra meg újra foglalkoztat ez a téma. Ennek ellenére továbbra is érdeklődök az iránt, hogy milyen lenne, ha be lenne gipszelve a lábam vagy milyen mankóval járni.

Eddig sosem beszéltem erről senkivel. Szerintetek elmondjam a legjobb barátomnak? Vagy rossz ötlet lenne? Mit szólna / ti mit szólnátok?


2018. szept. 2. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

legyen önbizalmad,ha nincs,fejleszd,és szerezz.

:) ne félj

2018. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Tudtam,hogy sok elmebeteg ember van a földön :D de ilyet még nem halllotttam :D főleg ezen a trágyadombon! mik vannak!
2018. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem muszáj, akkor ne mondd el neki. Biztosan a barátodnak is vannak titkai, amiket nem árult el magáról neked, ez egy olyasvalami, ami benned van, de nem ez az, ami meghatározná, milyen ember vagy, milyen barát.

Ha nekem az egyik legközelebbi cimborám elmesélné, hogy neki van egy furcsa szokása vagy fétise, amíg nem árt magának vagy a környezetének, biztos vagyok benne, hogy végighallgatnám őt, elfogadnám őt így és továbbra is a legjobb barátom maradna.

2018. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krisztamnk válasza:
kaptál azóta privát válaszokat ? Még tart ez az érdeklődésed ?
2020. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!