Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak? Fiúként...

Hogyan barátkozzak? Fiúként hogyan szerezzek fiú barátokat?

Figyelt kérdés

Már nyár eleje óta ismerem az osztályom, egyszer találkoztunk is (bár roppant kevesen voltunk) de valojaban csak chateltunk. Igazabol kedvesek, es szerintem nincs velem gondjuk, a golyatabor is jo volt, bar ott mas osztalyok tanuloival voltam egyutt, így ott igazabol nem nagyon beszeltunk.

Ma volt az evnyito.

Mindenkivel megprobaltam jofej lenni, de ket srac inkabb a regebbi lanybarataikkal beszelgettek, a tobbi vagy elment szunetben, vagy ultek a helyukon. En inkabb lanyokkal beszelgettem (veluk jobban kijovok, alt.ban is csak lanybarataim voltak). Viszont most szeretnek fiu haverokat, akikkel ha nem is lennenk legjobb baratok, de legalabb haverkodnank, eljarnank kajalni, meg csavarogni, vagy akarmi. Most egyedul ulok. Hogyan nyissak a fiuk fele? Engem teljesen hidegen hagy a videojatek meg a szamitogepezes, nem sportolok, bar szeretem a tesit, a gyurut meg az atletikat. Hogy menjek oda beszelgetest kezdemenyezni a fiukhoz? Tudom nagyon gaz kerdes, de en nem vagyok ebben otthon.



2018. szept. 3. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék jókat beszélgetni, másokat megismerni és meghallgatni, (jo lenne ha valaki az en problemaim is meghallgatna, de errol nem is almodom XD) eljarni szorakozni és jól érezni magam.
2018. szept. 3. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiúk nem csak videojátékbol és számítógépezésből állnak. :D

Én úgy vettem észre, hogy a sport összehozza őket, főleg a foci/kézilabda/vízilabda.

Odáig meg vissza voltak a kütyüktől, szerették a “zenét”(kinek mi a tuctuc)

Imádták a lányokat, akar flortolni, akar beskatulyázni..

Rengeteg közös témátok lehet, csak tudni kell mi érdekli őket :)

20/L

2018. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz valamit...matekot, fizikát, barkácsolást...
2018. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ez baromi nehéz kérdés, ahány ember annyi helyzet.

Majdhogynem lehetetlen jó választ/tanácsot adni.

Csak az alapokat és közhelyeket tudjuk tanácsolni.

Tényleg jó, ha van közös téma. Sport, zene, filmek akármi.

Az a helyzet, hogy visszagondolva fogalmam sincs, hogy hogyan barátkoztam egyetlen egy alkalmat kivéve. Mindig adta magát a helyzet és szerencsére általában megtaláltam a közös hangot az emberekkel.

Te is meg kell tudd, hogy kivel hogy beszélj, kihez hogyan közeledj, ahány ember annyi szokás.

De legyél nyugodtan közvetlen, kérdezősködj, indíts egy alap kérdéssel, mint ahogy előttem is írták. Akár sulis dologgal kapcsolatban, aztán adja magát a helyzet. Ha valakit nem ismersz még, reggel nyugodtan menj oda kezetfogni vele, mutatkozz be.

Csak ne vigyél túlzásba semmit. :)

2018. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!