Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj vagy mi? Mért...

Velem van a baj vagy mi? Mért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Régen volt egy legjobb barátom de késöbb volt egy nagyobb veszekedésünk és eltávolodtunk egymástol. Azota nincs senkim akivel kitudnám ugy beszélni az igazi gondjaim, akivel csak ugy ellehetne menni kajálni vagy valami. Ha neten kell ismerkedni, mindig olyan könnyen megy, de ha honapokig is beszélünk minden áldott nap gond nélkül, bármikor találkozom velük már utána nem akarnak velem beszélgetni. Pedig élőben sem vagyok másabb max kicsit zárkozottabb. Szerintem az emberek nem igazán kedvelik a személyiségem alltalában, mert néha igen bunko flegma vagyok, de igazábol neten is, de akkor meg pont azért szeretnek velem beszélni, legalabbis többen ezt irták.

Suliban sincsenek olyan igazi barátaim, de ugy mindenkivel eltudok beszélgetni ha kell, csak sulin kívül meg már leszarnak.

Mi a baj velem? Nem tudom igy hogy tudnék barátokat szerezni? Vagy hol kéne?



2018. szept. 4. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen csak túlgondolod, és ezért vagy elégedetlen.

szomorú, de be kell látni, egyre inkább ez a jellemző, hogy felületes kapcsolatok alakulnak ki, és igazából időpazarlás is keresni a "megbízható barátot". lehet, hogy találnál egy ilyet, viszont nem biztos, hogy a véleményetek, érdeklődési körötök egyezni fog, és akkor meg azon bukik a dolog...


az egy teljesen jó dolog, ha vannak körülötted emberek, minél több, így nem vagy egyedül. ha magadba nézel, biztosan látod, hogy neked is csak egy lelki szemetesláda hiányzik...mint ahogyan a legtöbb embernek, akiket amúgy körülvesznek a felszínes kapcsolatok.

2018. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :-(
2018. szept. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!