Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan álljak bosszút egy...

Hogyan álljak bosszút egy olyan emberen, aki sok pénzzel lehúzott és megvert anno?

Figyelt kérdés
A rendőrség tehetetlen, engem akarnak lecsukatni :'( Nem bírom idegekkel, hiába szakítottam meg minden kapcsolatot, akkor is ugyanezt csinálja.

2018. szept. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy félreeső helyen...
2018. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a rendőrség tudja, hogy haragosa vagy. Kit keresnének fel legelöször, mikor baja esne ennek a személynek?
2018. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy csak egy ember húzott le. Én szinte mindenem elvesztettem az ilyen patkányok miatt. Javaslom, hogy dolgozz ki egy stratégiát.Szedj össze minden létező bizonyítékot ellene, keress meg egy jó ügyvédet. Mivel lehúzásról van szó csalás miatt jelentsd fel, küldesd neki a fizetési meghagyásokat.
2018. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor mondta ezt, hogy feljelent, de eddig csak a szája volt nagy. A rendőrség semmit sem tud. A családommal zsarol meg a barátaimmal.
2018. szept. 5. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni részletesen, hogy mi történt, akkor jobban tudnék segíteni.
2018. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!