Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit teszel, ha a legjobb...

Mit teszel, ha a legjobb barátod vagy barátaid huzamosabb ideig elérhetetlenek számodra és csak igérgetnek, de nem tartják be ígéretüket?

Figyelt kérdés

Ez lehet-e oka annak, hogy túl aszociális vagyok azaz nehezen nyílok meg.


Ilyenkor miért nem "vágják a képembe" nem akarjuk, hogy a barátunk légy.


Ez egész nyár óta tart, megigérnek dolgokat, de nem tartják be, megigérik visszahívnak, de nem hívnak.


Egész életembe ilyen emberek voltak a barátaim, azaz álbarátaim.


36/F



2018. szept. 6. 11:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a komment első 3 gondolata az kérdés.
2018. szept. 6. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan baratnom volt, aki folyton felhozta, hogy talalkozzunk. Es mindig lefujta, mert poooont akkor jott a pasija. En mar nem is keresem, o utoljara meg talan februarban irt, hogy talalkozzunk, akkor mondtam neki, hogy majd ha leszakad a faszirol, talan lehet rola szo....
2018. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elgondolkodok hogy vajon én mit csinálok rosszul... mert ha az összes ember ilyen velem, akkor azért sanszos hogy valami velem sem stimmel. Ha viszont végiggondoltam és tényleg semmi olyan nincs amit én rontottam el, akkor megválok az ilyen barátnak nem nevezhető emberektől
2018. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!