Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a haverom?

Miért csinálja ezt a haverom?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap volt egy fesztivál, ahol volt egy koncert. A koncert előtt pár órával kérdi tôlem, hogy ki-e megyek vele. Mondom, csak később, mert előbb értem haza... Ő állítólag ki ment egyedül. Írtam neki (még mielőtt elindultam volna itthonról), hogy találkozzunk egy megbeszélt időpontban, helyen. Azt mondta, oké.

Odaértem a fesztiválra, majd felhívtam őt (5x), és küldtem neki egy SMS-t is. Ő nem reagált semmit az este. Egyedül voltam kinn egész végig, majd hazaértem. Nem írt. Ma délután annyit írt, hogy "jössz ki?". Mondom: Nem.


Szóval, nem értem az ilyen embereket. Még csak bocsánatot se kért? Lefogadom, hogy nem azért hívott ki ma, mert bocsánatot szeretne kérni. (Amennyire ismerem).

Semmit se reagált? Azon gondolkodtam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot és elutasító leszek...Gyerekkorunk óta barátok vagyunk. Általában nem szokott bocsánatot se kérni, ilyen "apró" dolgokért meg főleg nem. (Mostanában).


Szerintetek mit kellene tennem? Köszönöm a válaszokat. Köszi ha végig olvastad.



2018. szept. 9. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
kerdezz ra, h ez megis mi volt? nem tudom, h otthagynam e emiatt, de az biztos, h soha tobbet nem szerveznek vele semmit a helyedben, ha csak ugy siman felszivodik random elotte.
2018. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz, én is rosszul éreztem volna magam emiatt és biztos lenne bennem sértődés. megkérdezném, kivel volt és miért nem válaszolt. hány évesek vagytok?
2018. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő kinn volt. Nem tudom kivel. 18 évesek vagyunk.
2018. szept. 10. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!