Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire nem érdekli senkit a...

Ennyire nem érdekli senkit a volt osztálytársak?

Figyelt kérdés

OFF: ha van időd!



Jövőre lesz 10 éve, hogy elballagtunk álltalános 8-ból.


És úgy-ahogy, voltak, viták, verekedések de e mellet szép és vicces pillanatok is és jó volt.


-------


17-en ballagtunk vidéki osztályocska volt, azóta mi történt sulit bezárták páran megházasodtak, ketten gyereket szültek, az osztály nagy része itthon maradt és mindenki máshol de dolgozik.


ki szakmával, ki diplomával.


Engem gyakoratilag nem ismernek meg vagy nem akarnak a volt lány osztálytársaim, fiúknál is páran bunkók lettek.


-------

középsuli itt 2-3 osztályam volt, az első az borzalmas volt, szó szerint paraszt hülyékkel, meg pár cigóval de velük nem volt bajom, kilogtam a sorból mert okosabb voltam és mindenki engem szekált váltottam is 2 év útán, nem érdekelnek.


-------

következő osztályam már jó volt, velük érettségiztem is aztán összevontak 11-ben a másik részleggel kevesen voltunk, sokan buktak 11/A 11/B


Jó volt velük, de itt is kilogtam kicsit, de nem volt rossz. Votak vicces pillantok, de úgy únalmas klikkek voltak többséggel egy mondatott ha válottam 2 év alatt.


----


Amikor csináltam a technikusit akkor egy lány kivételével, mind régi 10-es osztálytársammal voltam egy osztályban. 4-en



Sokat hülyéskedtünk és jó volt, de kicsit únalmas volt egymás képét nézni.


Egyik felelőtlen lány osztálytársam férjhez ment egy 12 évvel idősebb tehetősebb palihoz, nem hívott meg senki volt osztálytárst szeritnem kicsit ciki rá nézve.


Másikat eljegyezték, harmadik meg tovább is pláza ribis életett él BP-en a palijával



---------

Velem mi történt?


- sokkal beszédesebb lettem úgy +50-60%-al de lányoktól még megkapom, hogy csendes vagyok pedig akit ismerek azzal pont, hogy nem.


- felnőttem

- nincs babapofám és nem álnak már el végre a füleim :D

- nem akarnak megverni folyton az emberek

- túlvagyok két szerelmen

- barátnőm továbbra sincs nem is érdekel majd lesz valaki ha nem akkor meg így jártam, mindig egyedül jártam ki az útamat

- kondizok

- kerékpározok

- motorzok


Vannak végre céljaim, nem úgy mint régen és próbálom élvezni az életet. A csendességem annyiba megmaradt, hogy igaz barátaim nem nagyon vannak csak ilyen én szólok akkor jönnek.


Munkám mellet egyébként csak a hétvége amin kicsit esténként elgondolkodok az életen.



------------------------------------------------------

ON:


Szóval senki nem szervez semmilyen találkozót, beszéltem pár éve egyik volt ált. fiú osztáyltársammal és gyakoratilag kinevetett és azt mondta majd ráér az...csak helyezkedjen el mindenki...



23/F


Vagy máshol is ilyen tréé a helyzet?



2018. szept. 9. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is 2009-ben ballagtam általánosból 14 évesen , hihetetlen hogy lassan már 10 éve. 😟
2018. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mi már kiestünk ebből egy kicsit.

Réggebben volt az, amikor tényleg annyira “normális, rendes” emberek voltak, hogy érdekelte őket a másik, de tényleg igazán.

Ma már szerintem ez kiveszett az emberekből, plusz te “többfelé is jártál”, az általánosan kívül sehol nem volt meg, hogy “egyben lehúztad”.

Mindenesetre az általános iskola ha tényleg működött és jó közösség alakult ki, akkor ott még velük összejöhet, de ahogy írtad, ahogy viselkednek hát, nem túl kedvesek.

Nálunk is rossz a helyzet ha az általánost nézem, de a gimi az szerencsére oké volt, viszont ebben közre játszott az, hogy az egész osztálynak kötelező volt 5 évig a Koli, tehát együtt éltünk.

20/L

2018. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Engem nem hívtak meg anno(az 5 évesre) kiment a fejükből, mert csak 4 évig jártam. Azóta tudtommal nem is volt
2018. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is úgy volt, hogy jaj de jóban vagyunk mindenki-mindenkivel, majd tartjuk a kapcsolatot, meg néha összejövünk, meg stb. 4 éve ballagtunk középsuliból, aztán azóta senki nem keres senkit. Néha napján szoktam vagy 2 emberrel beszélni, de ez is nagyon ritka, meg ilyen formális dolog. (szia, mi újság... stb.)

De egyébként észrevettem, ha az ember kikerül egy közösségből, és bekerül egy másikba, akkor egy idő után megszokják a másikat, és már nem érdekli őket az előző. Szerintem ennek egyik oka az, hogy nincsneke már közös dolog, amik összekötnék az embereket.

22F

2018. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kb az osztály fele ment el a 10 éves osztalytalira.
2018. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 2009-ben ballagtam általánosból. 2013-ban gimiből.

Egyik osztállyal sem volt osztálytalàlkozó. Az ált.sulis osztálytársaimról max facebookról tudom hogy mi a helyzet. De többen nem is az ismerőseim, meg mikor àltalánosba jártam, nem volt facebook így nincs is ott közös csoportunk. A gimis osztállyal van csoport, most lett volna az első osztálytalálkozó. Fel is vetődött a téma de kb 4 ember írta,hogy elmenne.

Azóta az egyetemet is elvégeztem. Szuper csoportunk volt, de mióta ott végeztünk màr szülinapokon sem írunk egymásnak. :(

Nagyon jól írta az egyik kommentelő. Érdektelenek egymás iránt a legtöbben. Régen teljesen más volt. Egyik ismerősünk már nagymama de most volt az általános iskolai osztálytalálkozója. Ami annyira jó. És szívesen megy el, nem kényszerből,meg gyomorgörccsel.

Most ha valaki bekerül egy közösségbe, elfelejti a korábbit. Ritkán van megvalósulva a beígért kapcsolattartás.

24N

2018. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk szerveztek 8 éve, hogy elballagtunk. Utáltam őket, volt aki még akkor is bántott mikor már nem egy osztályba, de egy iskolába jártunk. Képeket töltögetett fel a facebook csoportba rólam, és különböző obszcén szövegeket írogatott alá, hülye szípus haverjaival felcsengetett éjszaka, meg buszmegállóba beszólogattak ami miatt már gyalog mentem a suliba. Facebookról letöröltem magam, középsulit is váltottam állítólag a gyereket utolsó években szétszedték, sírva ment iskolába azt azért megnéztem volna. Montanába meg az utcán szembe jön és alig mer rám nézni a kis g☻ci, akinek legszívesebben beverném a pofáját. Egy másik volt osztálytársammal találkoztam, ő mondta hogy volt osztálytalálkozó és nem találtak facebookon így nem hívtak.



Nekem nem hiányzik. Ha tudnám kitörölném ezt az időszakot.


Szintén

23/f

2018. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*nálunk szerveztek, 8 éve hogy elballagtam


Ez a fránya vessző. :D

2018. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk volt 10 éves osztálytalálkozó. mikor megkeresett egyik osztálytársam, szólt, hogy jópár osztálytársunkról nem tud semmit, viszont nekem ismerőseim voltak, így én értesítettem őket, meg végülis így "segédkeztem" szervezésben.

Viszont elég rosszul éreztem magam, mivel szinte senki nem beszélt velem. Akik eljöttek, már komoly kapcsolataik voltak, nekem nem volt senkim. Szereztem diplomát, de akkor éppen egy gyárban dolgoztam több műszakban, mert a 8-16 munkaidőt nem tudtam összeegyeztetni az akkori életvitelemmel.

Éreztem, hogy lenéznek, meg hátam mögött beszóltak, meg utána vacsoránál is csak ültem, meg ettem, senkivel nem szólított meg, ha bekapcsolódtam egy beszélgetésbe, akkor se kérdeztek, csak volt. ofő. Így többet nem megyek. Elég jóban voltunk, nem volt ellenségem osztályban, én "megváltoztam" és sokan ezt nem tolerálták. Én elfogadtam így kifejtett véleményüket.

2018. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!