Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátok, ismerősök,...

Régi barátok, ismerősök, osztálytársak miért törölnek facebook ismerőseik közül? Ti mikor töröltök valakit?

Figyelt kérdés

Pl. egyik gyerekkori barátommal beszéltem pár hónapja, ő is kijött külföldre, tapasztalatot cseréltünk. Ez abbamaradt, s most látom törölt. Van 690 ismerőse, tényleg én voltam a legnagyobb problémája? további 2 gyerekkori barátom akikkel igaz 1 éve nem beszéltünk, hisz én külföldön ragadtam, de ettől még eszembe se jutott törölni őket, ők megtették.

Tudom, hogy őket kéne megkérdezni, de ezek után szarba se nézem őket, nem kuncsorgok, hogy figyelj, had maradjunk barátok. 4 éve vagyok fb-n, nem szoktam megosztani/posztolni semmit, ettől még naponta belépek ha valaki írna rám vagy valami. Aligha zavarhatok bárkit is.



2018. szept. 9. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"barátok"
2018. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
Lehet hogy valami miatt megsértődött rád, én csak azokat szoktam törölni akikkel valami bajom van de előtte inkább megbeszélem velük.
2018. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, barátok. A kettővel együtt nőttem fel, minden nap együtt lógtunk hosszú éveken át. Aztán nekem komoly kapcsolatom lett, a nagy barátság abbamaradt, de ha találkoztunk még jóban voltunk. Aztán kijöttem külföldre és teljesen abbamaradt minden, de ettől még eszembe nem jutott törölni őket, mert nem beszéltünk x hónapja. Most hazamegyek és ha találkozunk akkor? menjünk el egymás mellett? mert ők virtuálisna azt csinálták...
2018. szept. 9. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam, ha nem ír ki, vagy oszt meg semmi zavaró hülyeséget (mert utána kínos lenne bejelölni ha valamiért kapcsolatba kéne vele lépnem), de ha mégis akkor mert nem szoktam beszélni vele és mondjuk nem akarom, hogy lássa amit megosztok.
2018. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban..

Ezek nem barátok ..

2018. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én majd egybe az egész facebookomat fogom a gimi végén, mert ha nincs ilyen fiók, nincs probléma ezzel.
2018. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért töröltek mert eltávolodtatok egymástól.
2018. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt törlöm, akivel max 2 szót váltottam életemben, még évekkel ezelőtt. Vagy ha annyira megromlott a viszonyunk.

Régi barátok elférnek az ismerősök között, akkor is, ha már nem beszélünk.

2018. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne is érdekeljen hogy miért.
2018. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!