Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan, hogy elmondtátok...

Volt olyan, hogy elmondtátok a barátnőtöknek valamit és utána én vagyok a hazug?

Figyelt kérdés

Konkrétan bevert egyet apám, meg teljesen be volt piálva és ilyeneket beszélt, hogy drogokat tesz az italomba, meg majd gyámság alá helyeztet és hasonlók. Fordult már elő, hogy az italomba kevert valamit.


Elmesélt neki, meg ő is látta az arcomat, meg ki akartam beszélni valakivel, erre visszahallom a sztorit másoktól és engem nevez hazugnak. Meg most is egy fiú ügyben a fejemhez vágta, hogy szoktam hazudni.


2018. szept. 10. 14:19
 1/1 anonim válasza:
Igen, ez gyakran elofordul. Nem irtad le, hany eves vagy, de tizenevesek kozott ez nem ritka. A baratnok nem tudnak titkot tartani altalaban, vagy csak addig, mig valamiert meg nem sertodnek. Keress masik baratnot. Ritka, de lehet talalni megbizhatot is.
2018. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!