Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett ilyen a legjobb...

Miért lett ilyen a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Gimis legjobb barátnőmmel szép lassan eltávolodunk egymástól. Mivel másik egyetemre mentünk, javában messengeren kommunikáltunk eddig egymással, csak hétvégeken és max havonta találkoztunk. Most a nyáron is alig találkoztunk, különböző okok miatt. Egy ideje viszont az van, hogy ha ő mesél valamit, csak addig megy zavartalanul a csevegés. Ha én kezdek bele valamibe, eltűnik és órák múlva ír vissza. Vágom, hogy bármit csinálhat, és nem feltétlenül a telefon mellett, de már kezd nagyon idegesíteni, hogy állandóan ezt csinálja. Olyan ez, mintha csak arra lennék jó neki, hogy elmesélje nekem, hogy mik történnek velem meg hencegjen ezzel-azzal, de az én történetemre, gondom-bajomra már nem kíváncsi.
2018. szept. 10. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez fáj, de az ilyentől érdemes távolodni. Próbáld ki azt, hogy ha ő kezd bele a mesélésbe, akkor tűnj el te órákra, és ha végleg lelép, nem kár érte, ha pedig nagyon nyomul, te állsz neki mesélni.

Valószínűleg egyébként tudja azt, hogy te meghallgatod, más pedig nem nagyon kíváncsi rá, de ki akarja adni magából, ő viszont élné tovább az életét. Nekem is van pár ilyen ismerősöm, folyamatosan építem le az ilyeneket.

Sajnos van pár ilyen változás az életben, ami az embereknek átalakítja a baráti köreit.

2018. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!