Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy szelíd rocker srác vagyok,...

Egy szelíd rocker srác vagyok, a mostani iskolánbam alig van barátom, olyan akivel beszélek, hogy kéne jobban ismerkednem?

Figyelt kérdés
A volt iskolámból az összes fiúval mai napig nagyón jó barátságban vagyok, de a mostaniak közül alig beszélek, a kollégiumban is inkább csak a nagyokkal. Mit kéne tennem? 10. Oszt.
2018. szept. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán külsőleg modern rockerré válj. Vagyis a fiataloknál emlékszem, hogy a külső alapján is ki tudják közösíteni az embert. Próbáld ki esetleg, ha van valami alapja ennek esetedben.
2018. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak. És adj időt nekik.


Készíts egyedi felvarrókat a szimat szatyrodra/farmer dzsekidre, az is vonzani fogja az érdeklődést. V készíttess egyedi pólót, amin látszik, h nem tucattermék. Ha nincs olyan társaság, amihez csatlakozhatnál, alapíts egyet.

2018. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak nekem már a régi barátaim sincsenek meg,és 12-es vagyok.

Barátom 0.

Szoval tudom hogy sz4r az élet.

2018. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy szimplán haverok kellenek, vagy azt szeretnéd, hogy elfogadjanak?


Én is végigmentem ezen, 14 éves koromtól kezdve hosszú a hajam, nem kell mondani, sokaknak ez célpontot jelentett, mindössze annyi kellett, hogy ne foglalkozzak velük, látták nem tudnak mit kezdeni velem, hát nem is foglalkoztak túl sokat, ismerősök, haverok meg lettek a megfelelő körökben, jártam a saját utam, koncerteken, rendezvényeken ismerkedtem, hamar meglettek azok az emberek akikkel össze tudtam járni.


Ha valóban rocker vagy akkor kibírod, nem alkalmazkodsz a divathoz és a tömeghez, hidd el, elfogultság nélkül nem nagyon van a zenei világban összeforrottabb társaság mint a rockerek.

2018. szept. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!