Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnek kilépni ebből a...

Hogy tudnek kilépni ebből a "barátságból"?

Figyelt kérdés

Nem is olyan komoly barátság, hanem inkább ilyen "iskolán belül együtt lógunk" kapcsolat.


Amikor megismertem tök normális volt meg minden, de mostanra elviselhetetlen. Egyfolytában magát dicsőtí, vagy panaszkodik hogy mennyire rossz az élete. Semmirőo nem képes pozitív véleményt alkotni, ha esik az eső az a baja,ha meg süt a nap akkor meg az. Engem is egyfolytában csak kritizál, azt se tudom mikor mondott nekem utoljára bármi jót.


Az egyetlen beszedtéma az, hogy kit mennyire útál, és hogy hogyan bánna velük ha megtehetni. Bármiről próbálok veke beszélni mindig itt lyukadunk ki.


Ha van egy ötletem, az biztos hogy rossz, de ha ő mondja ugyan azt, akkor meg zseniális.


Az osztálytársainknak, és a tanárainknak folyton nyalizik és jópofizik, aztán meg nekem szidja őket.


Alapvetően egy pozitív, már-már tulzottan aktív emberke vagyok, de még az én életkedvemet is el tudja venni.


Megpróbálom kerülni, de mindig oda jön, és szinte kizár a társaságból, és megpróbál elnyomni.


Szeretném normálisan, sértődés és probléma nélkül megoldani, mert mégy egy évig osztálytársak leszünk.


2018. szept. 12. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet sértődés nélkül. Meg kell neki mondani, hogy ne haragudj, de nagyon zavar ahogy viselkedsz úgyhogy többet nem szeretnék veled lógni.
2018. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyetértek. Ha pedig nem képes felfogni akkor meg mondd meg neki hogy kopjon le, mert a te érzéseid fontosabbak.
2018. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!