Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ajándékötletben kérnék segítsé...

Ajándékötletben kérnék segítséget, a többi lent!?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy elég komoly műtét vár rám ami után fél-egy évig nem igen mehetek a barátok közelébe, mert le lesz gyengítve az immunrendszerem és félő, hogy egy megfázás is komoly bajt okozhat. Nagy valószínűséggel Karácsony utána lenne a műtét, ezért arra gondoltam, hogy Karácsony előtt megajándékoznám a két legjobb barátnőmet akik télleg mindig mellettem voltak. Szeretnék valami olyan ajándékot találni ami személyes és akármikor velem lehet, és valamilyen szinten kapcsolatot teremt köztünk, még ha fizikálisan távol is vagyunk egymástól! Például, hogy jobban értsétek, találtam egy olyan lámpát aminek a párja felvillan ha a másikat megfogják és ez messziről is működik, ez jó lenne, csak nagyon drága sajnos! :/ Kérlek segítsetek! :)

2018. szept. 12. 23:31
 1/3 anonim válasza:

Esetleg kép montázs? Attól személyesebb nincs

(Szerintem) :)

2018. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) arra is gondoltam , csak igazából annyi ilyet adtunk egymásnak, hogy most valami mást szeretnék! Valami ékszert ami 3 kis darabbol áll és ha ránézünk akkor tudjuk, hogy van két darab ami kell ahhoz ,hogy mi is és az ékszer is egészek legyünk :) vagy valami hasonló :) igazából nem is miattuk inkább magam miatt lenne mert én igen csak társas lény vagyok és egy jó fél évig nem látom őket így kéne valami emlékeztető :)
2018. szept. 14. 00:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg egy befőttesüveget kidekorálsz, és teszel bele 182-365 cetlit, és mindegyikre valami kedves gondolatot, idézetet írsz.


Minden nap kivesznek egyet, és az lesz a napi üzeneted számukra :) Így valamennyire a hátralévő időt is tudják figyelni. (nyilván nem napra pontosan, de úgy aránylag)

2018. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!