Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedhetek hasonló...

Hogyan ismerkedhetek hasonló zenei ízlésű emberekkel?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, jól elvagyunk, de a fesztiválszezonból kiindulva, kicsit unom, hogy alig tudok koncertekre járni, mert más az ízlésem.

Nem akarom kihagyni a kedvenc zenekaraim koncertjeit, egyedül meg nem szeretnék menni, mert lutri, hogy találok valakiket vagy sem. És én se akarok pénzt kidobni, hogy szarul érezzem magam.


Van valami ötletetek?



2018. szept. 13. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt gyk-n is lehet. Milyen zenei ízlésed van?

Meg facebookon vannak ilyen csoportok. Én pl. egy rocker csoportban vagyok benne. Ezekben a csoportokban remekül lehet taalálni hasonló ízlésű embereket

2018. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Alter főként, meg rock :D

csak tényleg az alter már annyira megosztó, hogy hallani se akarnak róla, meg szinte mindenki depressziós zenének hívja

2018. szept. 13. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs sokszor társaságom, ha koncertekről van szó (a hasonló zenei ízléssel rendelkező barátaim mind messze élnek), de semmi gondot nem okoz egyedül elmenni. Úgysem azért járok koncertre, hogy beszélgessek, hanem a zene miatt, úgyhogy nem igazán értem, miért kéne rosszul éreznem magam. Egyébként ha az adott koncert facebook eseményébe írsz, hogy egyedül mennél és nincs-e kedve valakinek csatlakozni, akkor simán lehet, hogy akad hasonló helyzetben lévő ember, aki hozzád csapódna, sokszor látok ilyesmit.
2018. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Merre vagy helyileg megtalálható?? :D
2018. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Budapest :D
2018. szept. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!