Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert vannak csak felszínes...

Miert vannak csak felszínes barataim?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, modellkedek, de nem olyan “anyukifizeti” fotozasokra, hanem tenyleg hivnak, de egyaltalan nem vagyok bekepzelt rosszul vagyok tole ha valaki az. A barataim, hat általános iskolaiaktol eltavolodtam, az osztalyomba vannak , de olyan hogy pl ha divatbrmutatora megyek akkor figyel ram szoval ha eppen népszerű vagyok akkor erdeklem oket. A “legjobb baratnom” ha valaki nepszerubb van eppen nalam azonnal atpartol hozza , es van hogy honapokat nrm beszelunk aztan o kunyizza magat vissza hozzam. Ennyi. Nrm vagyok idegesito, ha odajon valaki mindenkivel el tudok beszelgetni barmirol, nem beszelek tul sokat se, talan kicsit bizonytalan vagyok ha egyedul vagyok mert nagyon maganyos tudok lenni . A hatam mogott rendszeres a kibeszeles, de ha odamegyek hogy mi a problema azonnal mindenki kedves lesz. A baratom azt mondja csak feltekenyek de 17-18 eves embernek hadd ne legyen mar ez az indok arra hogy miert nem bir.😞 valaszokban irjatok meg a velemenyeteket kerlek!!!☺️

2018. szept. 13. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy féltékenyek vagy esetleg tartanak tőled. Ez történik velem is, mert én vagyok az okos és tökéletes lány, senki nem mer beszólni, hanem a hátam mögött suttognak, mindig annyira elcsodálkoznak, hogyha rossz jegyet kapok, káromkodok, vagy nem megyek versenyre, mintha világvége lenne. Nagyon idegesítő. -.- Nekem szerencsém van, mert a legjobb barátnőmmel 13 éve elválaszthatatlanok vagyunk, de vannak olyan barátaim, akikről nem tudom elmondani igazán, hogy a barátaim, azok a tipikus "fake friends"-ek. Szerintem a legjobb barátnőd felejtsd el, jobbat érdemelsz nála, és tudom, hogy lehetetlennek hangzik, de figyeld meg azokat az embereket, akik nyitottak feléd, ismerkedj más modellekkel (ha ez lehetséges :D), vagy akár online. Nem tudom, hogy vagy vele, de néha kifejezetten jó, a egy kicsit magad vagy, főleg ha egész nap ilyen emberek vesznek körül. Csak ennyi jutott hirtelen eszembe, de remélem hamarosan te is találsz igazi barátokat. :)
2018. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nos, szerintem is féltékenyek meg lássuk be a nők szépen betudják egymást mérni (Ő szebb, Ő vékonyabb, Neki jobb a feneke) és így könnyebben lesznek bolondok.

Ne foglalkozz velük, szépen építsd saját magad, zárd ki a sok negatívat, barátkozz esetleg az ügynökségből valakivel.. lehet hasonló a felfogása, problémái is. Kitudja. Én ciszont tuti kizárnám az életemből az ilyen embert.... nincs szükség ilyen barátokra,spanokra.


19/L

2018. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg nincs ebben semmi különös. az, hogy barátkozz az ügynökségeden belül mégviccesebb...:D na ott aztán valóban látszódnának, kinek kivel van érdeke szóbaállni.


az összes emberi kapcsolat egyre felszínesebb, bele kell törődni, ezzel nem fogsz tudni semmit sem kezdeni. tökéletesen leírod, ha az egyik "barátnőd" talál egy nálad népszerűbb embert, akkor hozzá megy oda.


itt te is csak azzal tudnál nyerni, hogyha minden erőddel azon vagy, hogy folyamatosan te legyél a társaságban a legnépszerűbb...lehet ezt is csinálni, szerintem fárasztó és én például inkább lennék egyedül, mint hogy egész életemben azon dolgozzak, hogy elég jó legyek mindenkinek...ez a te döntésed, de túl sok reményt ne fűzz ahhoz, hogy valaha majd lesz egy tényleg igazi barátod/barátnőd, akivel minden titkot megoszthatsz...előbb-utóbb úgyis elpártol tőled, és az annál kellemetlenebb, minél közelebb engeded.

2018. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!