Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátkozni?

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó és félénk vagyok. Ideges leszek, ha idegen emberekkel kell beszélgetnem. Próbálok ezen túllépni, de kicsit nehéz.


22L



2018. szept. 14. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert!

Szóval nincs más lehetőséged, mint kiugrani a komfort zónádból a lehető legmélyebb vízbe amibe csak tudsz :D

Esetleg beszélgess itt gyakorin pl.: én is dumálok egy "netes haverral"

F/19

2018. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igyekezz kisebb társaságokkal kezdeni, mindenképp ki kell lépned a komfortzónából.

Nekem is hasonló volt, de most is még néha visszaesek és nehéz beszélgetést kezdeményezni, ha már sokan vannak a körben, de meg kell tenni az első lépést, mert helyetted senki nem fogja :)

Én jelentkeztem egy közösségi szervezetbe és onnantól nem volt nagyon visszalépésre lehetőség, mert a társaság vitt és én is jól éreztem magam.

Ne add fel, mert különben tényleg csak egy helyben fogsz állni:)

2018. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. szept. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!