Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok barátnőt szerezni....

Nem tudok barátnőt szerezni. Nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot, de ha valami komolyabb alakulna, akkor megijedek és nem küzdök tovább.24/Férfi vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Talán félek az elköteleződéstől? Vagy az is gond, hogy egy más városban élő lányról van szó?

Próbálom keresni a problémám okát, de nem találom, de mindig keresem. Itt szoktam feltenni a kérdéseim és amit válaszoltok, azt kielemzem és tovább keresem a problémákat.

Néha azt érzem, nem tudnék elszakadni, otthonról, meg hogy nem tudnék máshol élni, néha meg magam költöznék el.



2018. szept. 15. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ilyen voltam 24 évesen.Merj belevágni, ha biztos vagy magadban és az illetőben.

Különben csak halogatsz.

Milyen helyen laksz hogy helyben nem találsz magadnak párt?


Vagy önbizalomhiányos vagy? Én az voltam

2018. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy van barátja. na most ment el a kedvem megint mindentől!
2018. szept. 15. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Valójában nincs probléma, csak a pszché teremti, hogy az elme ne unatkozzon.


Biztosan hallottad: a tétlen elme az ördög játékszere.


Ezért az emberek problémákat gyártanak, bolhából elefántot.


Nagyon egyszerű a dolog, ha megijedel, nem küzdesz, akkor nem is kell neked. Persze jó játszadozni ezzel addig sem unatkozol. Van legyőzni való probléma, így csak forogsz egy helyben, mint a fehér egér a laboratoriumban.


Fogd fel azt a végtelenül egyszerű tényt: ha nem akarod nem küzdesz érte. Ne játsz magaddal, hogy de akarod, miközben egyhelyben állsz.


Ismered? Akarom, hogy akarjam, de nem akarom.

2018. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nem tudok kikapcsolni, mindig gondolkodok valamin, amin nem kellene. Sokszor rosszabb dolgokon. Mintha egyre rosszabb lenne. Nme tudok lazítani. kikapcsolni.
2018. szept. 16. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!