Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek ÉRTELMES...

Hogyan szerezzek ÉRTELMES internetes barátokat?

Figyelt kérdés

Kinek nem inge, ne vegye magára, de az ember az ilyen “ismerkedős” facebook csoportokban, Anotalkon meg ilyeneken szinte csak irni alig tudó 13 éveseket lát.

Vannak barátaim a valóságban, de nem mindegyikkel beszélek neten és néha igénylem hogy itt is tudjak valakivel beszèlgetni. Nem, nem összejönni senkivel, csak beszélgetni. Tudnátok ilyen helyeket mondani? 16L



2018. szept. 16. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy burkolt ismerkedos poszthm. anotalkon szerintem egyebkent vannak ertelmesek is, legalabbis a nyariszunet vegen mar keves 13 koruli jart fel es akkor nagyon jokat lehetett ott beszelgetni. en meg fb csoportokban is talaltam internetes baratokat, amik kissebbek es egy tema kore epul. ott legalabb a kozos tema is rogton adott volt. jatekokon belul is talaltam mar embereket, tehat kreativnak kell lenni.
2018. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az a baj anotalk-al is, hogy hiába vannak értelmesek is, ha a rendszer nem tudja ezt. te, mint aki normálisan elbeszélgetésre vágyó keresel egy társat, és más is, de rendre összeraknak titeket olyanokkal, akik meg csak sértegetni, beszólogatni tudnak, mert az milyen rohadt poénos egy anonim oldalon...:D ameddig az ilyen gyökerek foglalják az értelmes embereket, addig nem fog összedobni velük a rendszer...


meg persze sokak még ilyenkor is válogatnának. én beállítom mindig, hogy kb. korosztályom legyen, de férfi/nő teljesen mind1.


én férfiként összekerülök egy lánnyal, és bár én szívesen elbeszélgetek bárkivel bármiről, neki az már baj, mert hát akkor biztos hogy a beszélgetés valami szexuális témánál fog kikötni és már tovább is léptet...pedig nem beszéltünk semmit...:D így azért nehéz.

2018. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan Facebook csoportokba lépj be, amiknek a témája érdekel. Ha értelmesen nyilvánulsz meg, akkor az több hasonló embert fog bevonzani, akikkel lehet beszélgetni.
2018. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dinogirl-ök nem ismerkedhetnek
2018. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Némileg idősebb vagyok nálad, de ha gondolod, beszélhetünk :D :)
2018. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez engem is érdekel :)

Itt vannak értelmes emberek csak nehéz ősze akadni velük

2018. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így, hogy kiírtad, hogy 16 vagy, és még lány is, kapod bőven a privátokat. Itt is ez a baj, ha valaki lány, akkor már mehet is a perverzkedés.


Anotalkkal meg az a baj, hogy nagyon sokan csak trollkodni járnak fel. Összedob 4-5 ilyen emberrel, és azt hiszed, hogy itt ez a szokás, majd te is átveszed ezt a stílust. Közben pedig vannak normális emberek. Na meg mikor a férfiak kijelölik, hogy ők lányok...


Keress hobbidnak megfelelő Facebook csoportokat. Ha érdekel pl a nem tudom én mi, a sminkelés, akkor abban a csoportban lévő tagokkal el tudsz beszélgetni a sminkről.

2018. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod akkor írj nyugodtan. 16/L
2018. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!