Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon zavar, hogy az egyik...

Nagyon zavar, hogy az egyik legjobb barátnőm féltékenykedik. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, hogy én egy szabadabban barátkozóbb vagyok, mint ő. Folyton megjegyzi, hogy milyen rossz neki, amikor nem csak kettesben beszélgetünk, hanem másokat is bevonok a társalgásba. Nem kell félreérteni, vele IS sokat vagyok, csak nem akarok 0-24-ben csak vele lógni. Már a falra mászom fel a féltékenykedésétől, adjatok kérlek tanácsot, hogy hogyan tudnám neki kúltúráltan (!!) elmondani, hogy néha szeretnék nélküle is élni

2018. szept. 16. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A hallgatás a legjobb néha.
2018. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne reagálj ezekre a dolgaira amikor ilyeneket mond vagy ír.


Vagy mondd meg neki kerek-perec, hogy mi a véleményed erről a dologról.

2018. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
H erted, h masokat is bevonsz a tarsalgasba? azert, ha ketten telefonaltok es te csak ugy random behivsz vkit jogosan erezheti ugy, h jobban erdekel teged a masik szemely, mint o. Raadasul, ha minden nap elszajkozod neki, h te masokkal is akarsz lenni es nem csak o van a vilagon az szinten eleg nagy bizonytalansag keltes benne. Szerintem egy normalis emberi kapcsolatban magatol ertetodo, h nem csak 1 baratja van a masiknak, de ezt nem kell allandoan felhozni a masiknak mert ezzel szinten csak folyamatosan azt erezteted vele, h neked masok kellenek es o belole mar eleged van. Ne ertsen senki felre, nem akarom a lanyt vedeni, de nekem, mint kivulallonak is ugy hangzik, mintha neked ez a lany csak 1 lenne a sok kozul. Na most, ha ezt a mentalitast kozvetited fele is folyamatosan (ami eleg valoszinu), ne csodalkozz, ha elbizonytalanodott a kapcsolatotokban es feltekenykedik. Raadasul az meg nem is feltekenykedes, ha elmondja, h rosszul esik neki, ha a kettesben toltott idobe masokat is bevonsz. Legyenek mas barataid, ez tok oke, de egyszerre csak 1el legyel, mert ez igy fair, kiveve, ha egy barati tarsasag vagytok. Szemely szerint szerintem itt te lehetsz nagyobb mertekben a hibas, de latatlanul azert ennyire nem itelkeznek, bar a megerzeseim sosem szoktak csalni ilyen temaban. Adok egy tanacsot neked is. Legy egyenes, ahogy o is az volt veled, ez a kommunikacio leghatekonyabb formaja. Megmondod, h nezd, engem zavar, h megjegyzeseket teszel mikor masokkal baratkozok. Aztan kereshettek egy kozos kompromisszumot: te nem vonsz be mast a kozosen toltott idobe, o meg nem feltekenykedik es minden megvan oldva. De en szemely szerint probalnam megnyugtatni, h ninca oka feltekenykedni es kompromisszumot keresnek, nem pedig idegesitonek tartanam es ennyire izen beszelnek rola. Szerintem te azert belul picit elvezed a szitut, hiszen mekkora onbizalomtuning mar, ha feltekenykedik, nem?
2018. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!