Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátom nagyon jóba...

Egyik barátom nagyon jóba vagyunk elmond mindent mostanában sokat sír a pasija nem becsüli meg. Mint kiderült előttem többen mondták neki, hogy szakítson a fiúval de ő szereti és nem szeretne. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nagyon jóba vagyunk elmond mindent mostanában sokat sír, a pasija mindig szidja, nem becsüli meg. Mint kiderült előttem többen mondták neki, hogy szakítson a fiúval de ő szereti és nem szeretne. Nem szeretnék bunkó, lenni de hogy tudnánk neki segíteni?


A srácról tudni kell, hogy mindig elküldi öt melegebb ég hajlatra. Néha megüti, nagyon köcsög vele alapból. 1 éve vannak együtt. 3-4 hete megmondta a srác, hogy ő már nem úgy szereti mint tavaly.Az elmúlt 1-2 hónapba nagyon rosszul viseli a csaj. Mi támogatjuk, persze nem irjuk neki mindig hogy szakítson. Nap mint nap beszélek vele. Esténként sír.


Nem bunkó szeretnék lenni, hogy szét menjenek úgy ahogy a többi ismerőseink se. De már régóta próbálkoznak újra jóba lenni de egyszerűen nem sikerül neki. A csaj szereti de a srácot nem érdekli.


Valami ötlet?



2018. szept. 19. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne támogass ilyen kapcsolatot (már csak a megütős rész miatt se). Nem muszáj azt mondani neki, hogy szakítson, úgy látom a srác úgyis fog magától (és jobban isi jár így a barátnőd szerintem), de szerintem ne mondj olyat amiből reményt vagy kitartást merít, csak hallgasd meg, és próbáld meg aktívan nem megbántani (passzívan, azzal, hogy nem támogatod megéri szerintem). 24/F
2018. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne akard rabenni hogy szakitson, mert csak felidegesited vagy megharagitod vagy egyszeruen nem is akarja atgondolni ezt a dolgot. Ami segitene neki az az hogy magatol jon ra es teszi meg a lepeseket. Viszont ebben tudsz/tudtok neki segiteni ☺. Az ember altalaban az erzese szerint cselekszik es nem a logikusnak tuno dolog szerint. A vagyak es az erzesek nagyon nagy reszt vesznek a donteseink a hozasa kozben. Es ezt ki is lehet hasznalni. Nem azt kell magyarazni neki hogy milyen rossz is az o kapcsolatuk es a diu nem erdemli meg ot, hanem azt megmutatni neki hogy masok, mas fiuk mennyire is tudjak ot szeretni, fondoskodni rolla, torodni az erzeseivel es meghalgatni es segiteni barmi baja is van. Ezt csak szep lassan lehet kiepiteni vele, de ehez kell egy olyan srac is akit tudjatok hogy tetszik neki, vagy nagyon kedvesek tudnak lenni egymashoz. Nehezen gog menni, mert valoszinuleg ra is depizett mar erre es nehezen ismerkedik uj fiukkal folleg ha nem csak baratsagrol van szo. Nem is azba lenyeg hogy osszehozzatok egy masik pasival, hanem az hogy mgmutassatok neki hogy milyenek "is" tudnak lenni a fiuk es nem kell elturnie azt ami most van. Egysueruen maga fof rajonni hogy neki sokkal jobb nelkule. Egy nagyon jo fiuval kialakithato kapcsolat is boven megteszi hogy ravezessetek a dologra. Azert ne tudjon rolla hogy ezt ti kiterveztetek hogy a diuval ossze KELL hogy baratkozzon, mert akkor tuti megharakszik es az nem lenne jo 😄. Csak legyen termeszetes es ne legyen feltuno. Jah es az elejen nem feltetlen jo ha sok idot tolt az uj fiuval. Csak kis adagokban kell neki adni es egy ido mulva mar magatol is ugy fogja erezni hogy o beszelgetni akar azzal a fiuval akar mint csak baratok vagy mashogy. Ez egy hatalmas merfoldko lesz es ez utan mar felgyorsulnak a kezdetekhez kepest a dolgok. Lenyegeben a fontos az hogy mas fiutol kapjon oszinte szeretetet es bizalmat. Ez alatt sokat fog meg sirni mert ossze lesz zavarodva, de ezek mar nem csak banatos konnyek lesznek.


Ha tudok valamiben segiteni vagy kerdesed lenne akkor irj nyugodtan privatba.


18F

2018. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!