Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek célzottan...

Hogyan szerezzek célzottan lány barátot fiúként?

Figyelt kérdés
Szeretnék 1-2 lány barátot is, de nem tudom, hogy jelezzem a személynek, hogy csak barátkozni akarok. Szerintetek mondjam el neki már az elején, vagy csak amikor úgy érzem, ő többet hisz? Lányok, ti akarnátok fiú barátot?

2018. szept. 19. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy velük kedves, megértő, figyelmes, közvetlen, őszinte, érdeklődő és kíváncsi. Abban a pillanatban a friendzone-ba kerülsz - szerencsére most pont ez a lényeg.
2018. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltetlen elmondani neki hogy csak baratkent akarsz majd ranezni. Csak legyel termeszetes es baratkozz veluk ugy mintha csak a fiukkal tenned, csak azert ehy kicsit dinomabban 😄. De nw akarj folyamatosan a nyakban lenni, lassa hogx neked van sajat eleted. Ha tulsagosan nyomulsz akkor elijesztheted, mert lehet azt fogja hinni hogy tobbet is akarsz tolle. De minden baratkozasi stilust az embere valagatja h mi jon be neki. Viszont figylj arra oda h ne legyel vele kocsog, mert ezbsojszor elszokott fajulni anelkul hogy eszrevenned. Altalaban viccnek szanod, de sokszor nem ugy fogjak fel az emberek, legyen az fiu vagy lany.
2018. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én igen
2018. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az osztálytársaim közül vannak fiú barátaim, így ezekről tudok nyilatkozni. Nagyon szeretem hogyha úgy van akkor nem kell egész nap az osztálytársnőim panaszkodását hallgatnom. Persze velük is szívesen beszélek, de néha jobb hogyha a fiúkkal hülyéskedünk.

Szerintem ha barátkozni szeretnél lányokkal, akkor viccelődj velük, esetleg kérj néha segítséget tőlük, de ne nagyon dícsérgesd őket és legtöbbször ne nagyon beszélj velük a párkapcsolatokról. Ettől viszont még lehet szoros a barátság, csak ügyesen kell csinálni.

Én örülnék ha lenne pár "haverom".

2018. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!