Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha állandóan lemondom a...

Ha állandóan lemondom a barátaimat előbb utóbb elveszítem őket?

Figyelt kérdés

Nagyon bírom őket, de nekem nincs kedvem találkozni velük, meg ilyen hülye bulikra járni, piálni, betépni stb.

Nekem bőven elég, hogy egész nap chatelek velük. Egész héten dolgozok, hétvégén pihenni szeretek, nem igénylem emberek társaságát egyáltalán. 25F



2018. szept. 23. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Aki igaz barát azt nem veszíted el. Még évek múltán sem, ilyen helyzetben. Pont azért barát a barát, hogy megértse, ha most fizikailag vissza akarsz vonulni...Ha aggódik akkor úgyis hívni fog.
2018. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Aki csak a buli miatt van veled, azt igen.

"Áh, ne hívjuk, úgyis mindig lemondja" - mondják és egy idő után nem keresnek majd.

2018. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azok már rég lekoptak, hála az égnek :)


Ők igazi barátok, csak próbálkoznak még, hátha kitudnak mozdítani :D

2018. szept. 23. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már találkozni sincs kedved velük, csak neten tartani a kapcsolatot, akkor szerintem el kéne gondolkoznod azon, hogy tényleg alkalmas vagy-e barátnak. Utálni fogsz, de én nem hibáztatnám egyiküket sem, ha ejtenének téged. Én biztos ezt tenném a helyükben. A barátság felelősség, tenni kell érte, és nem lehet mindig kifogásokat keresni. Te valószínűleg nem vagy alkalmas barátnak, de ezt ne vedd bántásnak, te ezek szerint ilyen vagy és kész, jól elvagy magadban vagy a pároddal. Érthető, hogy egy idő után talán senki nem lesz rád kíváncsi a "barátaad" közül. Én biztos levenném rólad a kezem.
2018. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!