Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ilyen elfogadó...

Hogy lehet ilyen elfogadó barátokat, osztálytársakat szerezni? 18/f

Figyelt kérdés

Egyik 18 éves fiú haverom biszex. Vagyis addig melegnek vallotta magát, amíg nem jött össze egy lánnyal június végén.

Annak ellenére hogy meleg vagy biszex rengeteg barátja van (fiúk es lányok is).

Az osztálytársai is bírják őt, folyton együtt lógnak, kocsmáznak...

Instán és Facebookon is vannak fent olyan képei amin az ex fiújával csókolózik, ölelkeznek.

Teljesen nyilvánosan vállalja, hogy a fiúkat is szereti



2018. szept. 23. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Budapesten, nem valami utolsó szakiskolában vagy ócska suliban azért az emberek többsége elfogadó
2018. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerencse kell hozzá. De igazából egyre kevesebb olyan visszamaradott ostoba ember van van mint a 2. válaszoló. Vidéken nehezebb az ügy persze.

Én Pécsett tanulok, előtte Pesten voltam de még itt is érezni, hogy sokkal sokkal 'konzervativabbak' itt az emberek, nem lehet itt nyiltan nagyon erről beszélni.

2018. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat számít a személyiség. Persze rá lehet fogni a melegségre, de az emberek nagy részét nem zavarja ha valaki meleg vagy bi.


Ahhoz hogy ebből kiközösítés és piszkálás legyen egyrészt kell egy olyan személyiség aki ezt hagyja és nem tudja kezelni, másrészt kell egy ember akinek szar az élete és ezt máson tölti ki.

2018. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha eleve úgy ismerték meg, hogy meleg, akkor így fogadták el és azért barátkoznak vele, aki nem kedveli a melegeket, ő meg elkerüli.

ha titkolózna, akkor rosszabb lenne, mert kiderüléskor, akik elítélik a melegeket, lehet, a barátságuk ellen fordulnak

2019. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!