Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátnőm, nem is...

Ha a legjobb barátnőm, nem is beszél velem, találkozni sem akar amióta pasija van akkor nem is volt sose a barátom?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
De, ez gyakori amugy. Nem szabadna igy tortennie. Volt barátod, és ha a pasival vegzett, akkor megint lesz.
2018. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl jól. Tudom, hogy ilyenkor nagy a rózsaszín köd, de nem tudom, hogy a szerelem miért zárja ki a barátságot és hogy a kettő miért nem egyeztethető össze...
2018. szept. 24. 21:03
 3/4 anonim válasza:

Igaz baràtod biztosan nem volt. De, nyugodj meg, ha szakítanak majd, egyből jó lennél neki.

Az ilyen nagyon csúnya dolog, ês ha vissza akar térni hozzàd, ne engedd meg neki.

Hagy koppannyon 2x esen is.

2018. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valahogyan én is ezt gondolom. Nem akarok abba a hibába beleesni, hogyha "nincs ló, jó a szamár is."

Persze nem kívánom neki, hogy szakítson a barátjával, örülök, hogy van neki valaki.


De nagyon bánt ez a helyzet, mert szeretem és azt hittem ez igazi barátság lesz ami nekem hosszú ideje ismeretlen fogalom volt....

2018. okt. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!