Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többet már nem fog visszaírni?

Többet már nem fog visszaírni?

Figyelt kérdés

Van egy internetes barátom,akit innen a gyk-ról ismertem meg.Egy ideig beszélgettünk és be is mutatkozott,megadta az emailcímét,küldött magáról képeket és én is magamról.Beszélgettünk egy ideig napi szinten.Aztán eltűnt 3 hétre,amikor ráírtam hogy hol van,miért nem válaszol.Aztán akkor visszaírt egyből,2 hétig beszélgettünk,de most megint eltűnt,már kb 3 hete megint hogy utoljára írt.A válaszomra azóta se válaszolt.

Mit csináljak?Kérjem számon megint,hogy miért nem válaszol?

A való életben nincsenek barátaim.Ő felajánlotta hogy a barátom lesz,de ehhez képest le se szar



2018. szept. 30. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként ő lány,én fiú.


Amikor múltkor ráírtam,azt írta hogy azért nem válaszolt,mert úgy emlékezett hogy már válaszolt.

Gondolom kamu volt..igaz velem is történt már ilyen

2018. szept. 30. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel egyértelműen rá? főleg úgy hogy már fotókat is cseréltetek..
2018. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia velem beszelgethetsz instagramon vagyok erre a kerdesedre megadom a valaszomat mert itt kb senki se vesz komolyan . Es ne izgul lehet a csaj kamu kepeket kuldott. Ne legyel naiv

@taylor.barbi

2018. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Bemutatkozott névvel.Rákerestem a Facebookon is és ő volt az.Meg nem intim képeket küldött,hanem átlagos képeket ahol mosolyog.
2018. okt. 1. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne kérd számon, az nem jó indulás egy barátsághoz, ha elvárásokat mutatsz. Megírhatod, hogy hiányzott, mert jó vele beszélgetni, kérdezhetsz, mesélhetsz, tehetsz azért, hogy a barátság épüljön, jó legyen.
2018. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!