Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy monsjam meg ismerősömnek...

Hogy monsjam meg ismerősömnek hogy nem mindenkinek van cég tulajdonos apja, hogy fel is fogja?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy sokszor össze vagyok zárva az illetővel a rokonság miatt. Folyamatosan piszkál és azzal vádol hogy a szüleimen élősködök, azért mentem egyetemre. Az nem zavarja hogy 2 állásom van egyetem mellett (egy hétköznapokra, egy meg beugrós hétvégére). Magyarázza hogy hülyesés az egész és azért vagyok csak ott hogy azt az időt is ellógjam. Persze ő már 16 évesen is dolgozott.

Hozzáteszem én is dolgoztam 16 évesen, csak én diákmelót, ő meg azóta is apja cégénél van. Veri a mellét a 300 ezres fizetésére érettségi nélkül, és kapom a sikeres ember tanácsait. De nekem nincs családtag aki bevenne a cégbe majd haláláig abból a pénzből eltartana, végül meg átruházná az egészet. Ha megemlítem akkor jön a "csak akarat meg kitartás kérdése" duma. Mikor egy állásintejún se volt életében.


Volt hasonló ember az életetekben? Sajnos otthagyni nem tudom. De kiborít.


2018. okt. 1. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezeket tudod,magadba kell őt elkönyvelned ennyinek,és csak egyszer halkan megjegyezned,h 5öse volt a lottón mikor jó helyre született. Ha esetleg meg is örökli- miből gondolod,hogy fet is tudja tartani,ha iskolázatlan?lehet 20 év múlva leépíti az egészet. Neki ez most jól megy-az élet majd más oldalról benyújtja a számlát..ne aggódj. (Magánélet) meg magas lóról lehet pofára esni... elég egy NAV ellenőrzés😂tisztán kapja a 300at?neeem hiszem
2018. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiütném. Pedig én már nem verekedtem 10 éve, valahogy elkerülnek engem az ilyen hülyék. De ha olyan szituba lennék, mint te, akkor bizony kiütném. Utánna már nem nagyon fog közeledni.
2018. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyetemről van egy ilyen ismerősöm. Én diplomás képzésre jártam, ő foszk-ra. A 2 éves szakot 4 év alatt végezte el, de az apukája vállalkozó,úgyhogy nála dolgozik most és a jövőben is ott fog. Nekem mikor nem volt munkám, állandóan okoskodott, hogy hol keressek, mit csináljak az interjún, sajnálkozott hogy hihetetlen hogy nem találok állást. Holott neki sosem kellett munkát keresnie, idegeskedni a munkanélküliség miatt, interjúkra járni, vagy idegen helyen dolgozni. Otthon olyan időbeosztásban dolgozik ahogy akar, akkor amikor akar, és bejelentett munkahelye van így.

Én sosem mondtam neki azt se hogy így könnyű, de ha nem ilyen lenne a családja, akkor rájönne hogy milyen szuper dolog a sok visszautasítás ...

Szörnyen idegesítőek az ilyen okoskodó emberek. Már én is nagyon unom.

24N

2018. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!