Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy 25 évesen,...

Mit tegyek, hogy 25 évesen, ne legyek érzelmes? Úgy érzem senkinek nincs szüksége rá! El akarom nyomni az érzéseket.

Figyelt kérdés
Férfi vagyok természetesen. Menjek katonának? Vagy hogy legyek nagyképű, utálatos? Az kell manapság mindenkinek.

2018. okt. 1. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Fogadd el. Én 30 éves férfiként vagyok ilyen. Nehezebb manapság így? Valószínűleg nem előny ismerkedésnél, de ez vagyok, ilyen vagyok. Kész.
2018. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A hülyeséget kéne elnyomnod. Az érzéseid nem tudod elnyomni. Alakítani tudod őket akarattal és új perspektívákkal.
2018. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek Katonának!
2018. okt. 1. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Szociopata csak akkor lehetnél, ha gyerekkorodban ért volna trauma, de így felnőttként már cseszheted. Esetleg próbáld beverni a fejed valahova, mert ilyen "balesetek" után egyesekben eltörik valami, és beteg, empátiára képtelen pszichopaták lesznek, szóval talán ez a legjobb esélyed..?


Vagy esetleg megpróbálhatod az önsajnálatot kiirtani magadból, az talán könnyebben menne, mint hátrahagyni az emberi érzelmek teljes spektrumát.

2018. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy érzelmes vagy? Miért baj, ha vannak érzéseid? Egy katonának is vannak... Minden férfinak van érzései, csak sokan nagyon keveset, vagy semmit nem mutatnak ki.
2018. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ha elnyomod az érzéseid akkor csak gyengébb vagy, mivel elzárod magad a világ elől. Ha most érzelmes vagy akkor inkább maradj is úgy (persze tudd uralni a negatív érzelmeid), mivel hosszú távon így leszel boldogabb. Katonának állas helyett próbáld magadat szeretni mikor egymagad vagy.


Valahonnan hallottam, hogy egy barátnő a boldogság mellékhatása és nem okozója. Belegondoltam és nekem elég logikusan hangzik, mivel ki akarna olyan emberrel lenni aki magát se szereti és keserű?

2018. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lélek lábason fedő megremeg, nme kell használni amíg csak lehet.


Az érzelmeket sokan értelmezik félre. Azt hiszik, aki érzelemmentes (egykedvű) az egy gonosz alak. Pedig nem. Az érzelmek használatának visszafogása és az emberekkel való normális bánásmód kb annyi örömet ad annak, aki nem tud normálisan érzelmeket kifejezni vagy nem akar az érzelmi hullámzásai miatt krízist az életében. Részemről az emberekkel való normális bánásmód van az első helyen. Ehhez minimális érzelem elegendő és mégsem hiszik, hogy egy sátán vagy. Érzelmet akkor mutatok ha nagyon muszáj.

2018. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért kellene elnyomni az érzéseidet? Nem igaz, hogy az senkinek sem kell? Nem lehet inkább, hogy egy (vagy több) rossz tapasztalat áll a háttérben?
2018. okt. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!