Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy sok embernek addig vagy jó amíg haszna van belőled??

Sok "barátom " volt aki már nem az,épp ez okbol!

Ha tanácsot adsz azt kapod túl okos vagy....valyon bennem a hiba?



2018. okt. 4. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
azért mert mindenki a saját hasznát, a saját boldogságát keresi, és az az elsődleges mindenkinek. Ez sajnos így van.
2018. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

vajon* :D És nem benned van a hiba, rengeteg ilyen barátom volt, az lett az eredménye, hogy most összesen 3 barátom van.


Egyik kedvencem volt, mikor semmi örömhírnek nem tudott örülni(pl. ha nyertem egy pályázaton, matekversenyen stb..) azt se tudom, hogy bírtam elviselni 2 éven át a barátomként...:D és nem is tűnt fel, csak a vége felé, ahogy megemlítették nekem és belegondoltam. És mindenen kiakadt (kb. ez volt: [link] , csak itt a nő helyére tegyetek egy másik férfit :D) Ja és olyan fxságok miatt "utált", mert gyorsabban megy a kocsim/jobb a kocsim(???WTF???)

Egy önző fkalap volt!:D Gyerekes, és állandóan baxogatott, bökdösött pff.. És persze kihasznált, adjak kölcsön pénzt, jópofizott... kijelentette, hogy a legjobb barátjának tart engem, közbe meg rajtam nevetett a hátam mögött, hogy mekkora egy lúzer vagyok:/ Még az ellenségemnek se kívánnék ilyen barátot!!


Ezért inkább elkerülöm a mélyebb barátságokat, inkább a családot választom, elfogadnak amilyen vagyok, és nem utálnak azért mert más stílusú zenét hallgatok, vagy más dolgok érdekelnek, mint őket... stb. stb.


Ha kihasználnak, ne szenvedj, tiltsd le őt a gxxx-be és ne találkozz vele! (Hülye voltam, hogy csak 2 év után akadtam ki, de akkor nagyon)


19f

2018. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mai korszellem és a vadkapitalista normák hozadéka ez a hányadék felfogás. Addig van rád szükség, amíg hasznod van, utána mehetsz is a süllyesztőbe. Erről szól az egész pénzközpontúság, és a Lézerjanika-féle surmók még támogatják is...szégyen, hogy mi lett az emberekből.

Ezért nem érdemes manapság pl. párkapcsolatot keresni, vagy akár barátkozni. Mert mindenki csak azt nézi, hogy tehetne szert haszonra általad, lehetőleg a te rovásodra.

2018. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"Miért ilyenek az emberek?"

Ez általánosítás. A kérdésed helyesen:

Miért ilyenek egyes emberek?

A vajon pedig tényleg pontos j, ahogy 2-es már említette.

2018. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utolsónak írom hogy pont az ilyen emberektől van hanyingerem mint te...elírtam egy betűt és teged rögtön ez érdekel,meg hogy miért általánosítok...

De a kérdés lényege még csak nem is érdekel...pfffff....

2018. okt. 5. 04:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert ha tanácsod az az ember, akkor ezzel a lényegre, a gyenge pontokra tapint rá az ember, amit az emberek nem kedvelnek, mert nem merik maguknak bevallani, hogy "lám, igaza van az illetőnek", így palástolnak. Az meg, hogy miért csak akkor hasznos a másik az embernek? Talán azért, mert:

"Haszonlesésnek rabja minden ember." (Arisztophanész)

2018. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!