Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen "baráttal"? Kezd kicsit sok lenni. De félek, hogy egyedül maradok

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.

Mindig is olyan volt aki érdekböl csinált mindent. Ha már nem volt érdekébe valaki akkor már mennyire köcsög meg szar ember.

Mindig az van amit ö akar. Nem érdekli ki mit akar csak az ö dolgai jó többi rosz nem jó.

Folyamatosan kihasznál mindenkit.

Ha néha dolgozik ö mennyire fáradt ki van rossz neki.

Mindig ellinkeskedi a munkáz. Sokszor nem megy be mert fáradt elaludt stb stb.


De ö a szent és sérthetetlen milyen jól birja az életet meg milyen jó ember


2018. okt. 5. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Kerüld. Ha egyáltalán nem tetszik a személyisége(márpedig úgy látom nem tetszik) kerüld, szerezz jobb barátokat. Ha meg félsz hogy egyedül maradsz akkor nyiss a világ felé, esetleg neten nézz utána valakiknek(csak óvatosan) és kész, sok sikert.
2018. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább lennék egyedül, mint egy ilyen álbarát mellett. Nyiss mások felé, ezt a mérgező személyt pedig távolítsd el az életedből, már most sokkal többet vesz el belőle, mint amennyit hozzáad.
2018. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen barátaim,ismerőseim,minden idővel elhagytam,és bár összesen két barátom maradt,inkább egy,de akkor is ezt választottam,mint sem megegyenek a sok fölös dumajukkal. Ha úgy érzed nem a barátod,nem bízol benne,vagy nem érzed,hogy ő úgy figyelne rád,mint te rá,akkor hagyd. :) au revoir
2018. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!