Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek kicsit betegen az...

Elmenjek kicsit betegen az ismerősömhöz, akivel ritkán tudok találkozni, de holnapra pont meg tudtunk egy találkozást beszélni?

Figyelt kérdés

Vonatoznom kéne hozzá, reggel indulnék, este érnék haza, délutánt vele tölteném. És alapvetően jól vagyok, tegnap voltam csak rosszul, mostmár a közérzetem az jó, csak a torkom be van gyulladva, be is vagyok rekedve és náthás vagyok. Tegnap volt lázam is, ma már nincs.


Elmehetek így az ismerősömhöz holnap már, vagy nem ajánlatos? Megbetegszek mégjobban?


2018. okt. 6. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen visszaeshetsz, ha nem pihensz. Csak akkor menj el, ha nem tudtok rövid időn belül találkozni.
2018. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Még pihenned kell. Meg őt se fertőzd meg.
2018. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem így fertőzött meg az egyik barátom...azóta szarul vagyok, elég dühös vagyok rá.
2018. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!