Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit tegyek ha nagyon hiányoznak a barátaim?

Németországba lakok 1 éve vagyok kint családommal. Összel, télen, nyáron, tavasszal haza megyünk 1-2 hétre, de nagyon hiányoznak a barátok. Neten írunk egymással. Nem olyan szinten hiányoznak hogy "belehalok", de szeretnék velük többször találkozni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hiányzás, barát, Magyarország, Németország, beszélgetés

okt. 7. 10:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nemetorszag annyira nincs messze. En munka miatt hetente jarok kicsit messzebb mint Nemeto. Vegyel vonatjegyet es latogass haza tobbszor. ;) am az elet ugyis uj baratokat hoz.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 7. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát de munka is van, suli is van, nem olyan egyszerü az.

# 2/3Időpont okt. 7. 10:18 Privát üzenet
Tudni kell beosztani az idődet. Én is hadi lábon állok, az idővel. De meglehet csinálni, pl ott van a szombat vagy a péntek, vasárnap, nem tudom neked, hogy van a beosztasod, óráid.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 7. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hianyoznak a barataim?
A legjobb barátom (barátaim) A vpg-be ment engem is fel vettek csak nem teccik elvileg nem a legjobb. Vagy a legjobb? . Hiányoznak a legjobb barátaim ígyis találkozok velük de...
Akik külföldre költöztetek, mennyi idö alatt szoktátok meg? Igaz, mi még csak 1 hònapja lakunk itt de nagyon hiányoznak a barátaim, a rengeteg program. Itt nem ismerünk még és semmit szinte.
Lejöttem a szüleimmel a nyaralónkba egy kis faluba Kőszeg mellett és nem tehetek róla de nagyon hiányoznak a barátaim és a velük töltött bulizós esték. Mit csináljak? 1 hónapot leszünk itt
Normális, ha nyáron nem hiányoznak annyira a barátaim?
Új helyre megyek tanulni, és tudom, hogy én leszek ott a rossz. Már most hiányoznak a barátaim, nem tudom, mit csináljak? Gimiben már normálisabbak a gyerekek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!