Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki, aki hasonló cipőben...

Valaki, aki hasonló cipőben jár, mint én, benne van egy szilveszteri buliban majd? Magyarázat alúl.

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. :) Régen voltak haverjaim, 1 igaz barátom is, akit csak annak hittem, Barátnőm is. A régi "életem" felborúlt.

Ez már végleges. A haverokkal beszélgetek meg sörözgetek néha, de egyedül érzem magamat. Szeretnék egy olyan IGAZI barátot (nem csak egy sima havert) aki vevő erre és szintén olyan barátot keres, akivel őszinte ez az egész dolog.

Nyáron is egy jó nyaralás csak egy jó baráttal az igazi.

Szilveszter is ugyanez.



2018. okt. 8. 00:05
 1/10 A kérdező kommentje:
* A szilveszter az csak egy +. Akár egy sörözés vagy beszélgetés jól esik. Sokan vannak ebben a cipőben és úgy gondolom, hogy akár fiú akár lány, nyugodtan írjon, és beszélgethetünk. Megismerhetjük egymást. Úgy gondolom nem a sok haver, hanem az 1 de igazi barátság a lényeg. 🍺
2018. okt. 8. 00:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2018. okt. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon merész dolog gyakorin barátot keresni. Sok kamuember van itt, nem mindenki olyan nagy forma, mint én🤣🤣🤣 mindenesetre sok sikert. Ha szimpatikus vagy, akár leszek is a barátod... 👌😎
2018. okt. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írásod alapján szimpatikus vagy, remélem sikerül találnod párt jó fej embert :) csak vigyázz, elég Don fura ember van itt. Ha van kedved én így szívesen beszélgetek veled.:)
2018. okt. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

'Igaz barátot' hiába keresel, azt csak találni lehet.

.

"voltak haverjaim, 1 igaz barátom is, akit csak annak hittem"

Tehát: csak hitted, de nem volt az.

Nem tudom, mit értesz 'igaz barát' alatt, de az én fogalmam szerint barát az, akinek akkor is segítek, ha nekem hátrányom származik belőle. Ilyet 'kereséssel' nem találni. Ez csak 'lesz', azaz kialakul.

2018. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

3-as meg 4-essel vigyázz, akik ilyen gyorsan pitiznek neked, ráadásul semmit nem írtak magukról, még annyit sem hogy férfi/nő, enyhén szatír-gyanús, vagyis zavaros alakok.

Szerintem igaz barátot a neten nem találni, és sajnos pont ezért. Azt a külvilágban kell meglelned, mert idefent ez így nem működik.

2018. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:DDD utolsó :DDD


Szerencsére vannak barátaim (igaz barátok), nem vagyok haverpárti (persze arra jók hogy az ember elsmalltalkoljon velük de ennyi). Am nem kell többet belelátni annál amit írtam, írj nyugodtan ha van kedved (elvégre te kezdeményeztél), de ha nem szeretnéd azt is tiszteletben tartom :)


25/F

2018. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy nyilvánosan nem írjuk le kik vagyunk. Privátban akárkinek elmondom. Pitizni nem szokásom. Nem ismersz nem ítélsz, vili!?
2018. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És majd el felejtettem. A szatír az nőket bántalmazó férfit jelent. Látom a szinonímák terén sem vagy jártas, ahogy a kommunikációban sem. 🤣
2018. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én írtam neked a kérdés kiírása után nem sokkal, őszinte barátkozás céljából.


Semmi válasz nem jött, pedig sejtem, láttad az üzenetem.


Lesz*rsz másokat, miközben legjobb barátot szeretnél.


Ne csodálkozz, hogy senki nem fogad igaz barátjává ;)


Sok sikert kérdező, szükséged lesz rá. ;)

2018. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!