Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kövér emberrel szívesen...

Kövér emberrel szívesen barátkoznátok az interneten?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés tudom és azt is tudom, hogy a barátság nem a kinézeten alapul.

Csak ha a neten barátkoznék és találkozóra kerülne a sor, félnék, hogy mit szól a másik fél hozzám, annak ellenére, hogy tudja, hogy van jó pár súlyfelesleg rajtam és tujda hogy nézek ki. Sajnos bennem van ez a gátlás :/.

És tudom, hogy nagyon buta vagyok, hogy ezt így fogom fel.

Egyébként nem sajnáltatni szeretném magam, már egy ideje elkezdtem a fogyást, ami sikeres is, csak már régebb óta fennáll ez a probléma nálam és kíváncsi vagyok ti, hogy vélekedtek erről.


Ti nektek mi a véleményetek erről?



2018. okt. 14. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha elég intelligens az illető, nem fogja érdekelni. Nekem is van túlsúlyós internetes barátom, egyszer találkoztunk is, első pillantásra elraktároztam magamban, hogy oké, ő így néz ki, kész (tudtam már előtte), de neki nem tettem említést. Hidd el, nem fogja érdekelni, barátkozz nyugodtan! Az eddigi fogyáshoz pedig gratulálok, és tovább sok sikert kívánok!
2018. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
*túlsúlyos, bocsi, telefonról írok
2018. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis túlsúly nem gaz. Ha több túlsúly..akkor ha tesz ellene, ha meg nem? Ennyire torodik az egeszsegevel,hogy nem is tesz erte,nem csak szepseghiba...igenytelen. Kuka.
2018. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem először képcsere van az ilyen barátságoknál, aztán tali :D
2018. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Inkább sportolnék mert könnyebb leadni és olcsóbb mint feltáplálni magunkat . Sok változatos edzés önvédelem úszás fegyencedzés bringázás megteszi , ad önbizalmat átformál és EGÉSZSÉGESSÉ tesz .
2018. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem sokat számít ez (persze egy szinten túl már negatívabban ítélem meg, hogy nem törődik eleget magával, bár ritka esetekben az átkozottul nehéz).

Sajna sok netes ismerkedésnél a másik fel akarja szedni az embert vagy legalábbis opcionálisan benne van a pakliban, volt már, hogy valakivel jól eldumáltunk és a találkozó után nem érdekeltem többé. A súlyomra nem gondoltam okként, inkább arra, hogy nem vagyok szép (semmi kirívó rondaság, olyan kis normál nem szép szint). Ami egy beszélgetős barátságnál nem annyira fontos, de az emberek már csak ilyenek sokszor.

Úgyhogy egyáltalán nem vagy buta emiatt.


Ha aggódsz, akkor küldj az elején képet és lemorzsolódik, akit annyira a külsőd érdekel.

2018. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen barátkoznék
2018. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!