Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan baráti kapcsolatod,...

Volt olyan baráti kapcsolatod, aminek örültél, hogy vége lett? Miért?

Figyelt kérdés
Meddig tartott az adott barátság?

2018. okt. 15. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Volt, kollégákként ismertük meg egymást, egyszer segítettem neki, amikor épp állást keresett, és szégyent hozott rám. Azóta nem tartom vele a kapcsolatot.
2018. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekkori barátság. 15 éves korunkban lett vége. A gyerekkel nem lehetett egyszerűen beszélgetni. Mondtál neki valamit, vagy felhoztál valami témát egy fél mondat után bekussolt. Örültem, hogy vége lett. De még most is sajnálom szegény gyereket, mert nem sokat változott. 20/F
2018. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Volt, kollégákként ismertük meg egymást, egyszer segített nekem, amikor épp állást kerestem, és szerinte szégyent hoztam rá. Azóta nem tartja velem a kapcsolatot. Pedig meg is beszélhettük volna.
2018. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Volt, és örültem. Kb fél évig szinte minden nap minimum 20 percet beszéltünk. Aztán valami történt vele, mert megsértődött, amiért nem mentem be vele a belvárosba amikor felhívott, hogy bemegyek-e 20 percen belül (csak annyi a buszozás). Mondtam, hogy nem, nem érek rá, ezen megsértődött. Ennek már fél éve, azóta kb 2-szer hívott 3 percre, mert valamit meg akart kérdezni.
2018. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ott a lényeg az első válaszolónál.CSALÓDIK a barátjában.Én is csalódás miatt szakítottam meg barátságot.Például a barátomnak adtam egy mobilt,és egy videókártyát a számítógépéhez.Mindkét dolgot eladhattam volna,és mondtam is neki,hogy figyelj eladhatnám,de neked adom,hogy legyen egy jó mobilod,és tudj jó játékokkal játszani.Oké,oké köszi,igazi jó barát vagy !... Ezután 2óra múlva láttam,hogy egy facebook csoportban árulta...Érted...Azt amit ajándékba adtam neki ! Igazából,sajnáltam ezért adtam neki,de kár volt.Jobb,hogy vége mert ő mindíg csak a maga hasznát nézte.Én önzetlen voltam vele,de ő önző velem.Visszaélt a jó lelkűségemmel.Ennyi,
2018. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Volt, még középiskolában... a "barátnőm" teljesen elnyomott engem, ha valami nem úgy törtènt ahogy ő akarta fennhangon kiabált velem, és úgy beszélt velem mintha a kutyája lennék, teljesen lekezelt... egy ideig örültem, hogy egyáltalán akar velem valaki barátkozni, aztán amikor rájöttem, hogy folyton csak bánt és fájdalmat okoz nekem, és ez neke rossz, akkor megszakítottam a "baráságunkat".
2018. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Főleg azért mert kiderült az amit már régebb óta sejtettem, de ameddig nem bizonyosodott be, addig vaciláltam. Igy viszont egy megoldódott.
2018. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Közösen akartunk külföldre menni, én dolgozni, ő meg egyetemre. Kiköltözésünk után nem sokkal felszedett kint egy pasit, rögtön odaköltözött hozzá és ott hagyott engem egyedül a közös albérletben. Kiderült, hogy csak azért akart velem együtt költözni, hogy ki tudjon használni, azt tervezte, hogy majd én dolgozok és eltartom, amíg ő tanul, de így, hogy jött ez a pasi, inkább vele csináltatja ugyanezt, mert így nem csak eltartják őt, de még dugnia is van kivel. Akkor még nem örültem, mert nagyon fájt, hogy 6 év barátság után ilyet tett, de utólag már örülök, hogy viszonylag az elején kiderült és nem pazaroltam el egy csomó időt és pénzt egy ilyen emberre.
2018. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Vicces, aki kifordította a válaszomat, az én esetemben a helyzet az volt, hogy összeveszett mindenkivel a cégnél, nem ilyennek ismertem meg, a végén kirúgták. Én azóta nem segítek senkinek így, hogy beviszem az önéletrajzát. Ha lehetőség van, szólok, de nem ajánlok senkit, mindenki oldja meg maga. :-)
2018. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Én vagyok a rommánullázott válaszoló. Külön köszönöm a nullázásokat, remélem senki kicsi keze nem fájdult bele.

Amúgy azért "figuráztam" ki az első válaszolót, mert hirtelen azt hittem, hogy tényleg az én volt cimbim.


Munkahelyen, kollégákként ismertük meg egymást. Eddig egyezés, a továbbiakban meg hasonlóság. Igaz, nem kerestem kimondottan állást, de beajánlott a főnökéhez beugró sofőrnek. Igaz, nem hoztam szégyent a fejére, sőt, a főnöke azt akarta/akarja, hogy menjek oda dolgozni. Viszont a haverjaimnak azt hazudta, hogy a fszságaim miatt kénytelen volt tiltani a facen.

A sztori a kövcsi. Kollégák voltunk. Aztán ő nyitott felém. Utána kb 2 évig afféle sülvefőve barátság, heti 4 edzés, 1-2 buli, kajálások, napi 40-50-60 viber üzenet, már búzának hittek a közös ismik. Aztán a srácnak mindig volt egy ilyen felsőbbrendű, csak neki lehet igaza típusu nárcisztikus személyiségzavara. Amíg hagytam magam mindig leugatni addig jó voltam. Amikor átláttam rajta és kifejeztem bizonyos dolgok miatt a nemtetszésemet, akkor én voltam szerinte a sértődős, a feninim(sic!) A férfiatlan stb. Aztán egyszer részegen jól leoltottam. Utána romlott meg a kapcsolatunk. A legvége pedig az volt, hogy megvádolt egy zacskó cukorka ellopásával, hogy a főnöke, de a cimbi által vezetett kocsiból kivettem. Behiztizett és puffletiltott.


Íme az ominózus utolsó beszélgetés.


[link]


Ennek 2 éve már. Nem bánom, bár amíg eljátszotta az igaz barátot, kialakult bennemmegy bizalmi kötődés, tehát fájó volt az elszakadás. Ám azóta rájöttem, hogy sokkal jobb szellemileg autonómnak lenni és nem kötődni olyanokhoz, akik képtelenek a felnőtt eemberi szintű kommunikációra.

2018. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!