Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a a legjobb...

Hogy mondjam meg a a legjobb barátnőmnek ha büdös?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor büdös legjobb barátnőm. Vagyis a hónajja az, de mellette ülök, egesz nap vele vagyok így elég zavaró tud lenni. Nem az a tilikus izzadság szag, annál sokkal hányingerkeltőbb (de tudom hogy ő így izzad) és van amikor fel akarok fordulni a székben ha szétnyitja a karjait. Normális körlmények körülmények közt élnek,de nem érzek rajta se dezodort se parfümöt. Hogy kéne közölnöm vele ha büdös?

2018. okt. 15. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbet avval segítesz neki, ha elmondod neki nagyon finoman.

Biztos más is észrevette, és beszólogathatnak a háta mögött.

Ez a verejtékmirigyek gyulladása, van rá megoldás, csak foglalkozni kell vele.

2018. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam. Félre hívtam, és egyenesen megmondtam az illetőnek. Aztán később árulta el nekem, hogy a családjuk heti 1x fürdik. Na akkor még nagyobbra nyíltak a szemeim, és felvilágosítottam pár dologról. Pár nappal később már nem volt ilyen gond.. úgy látszik hatott a csevegés.
2018. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettesben, négyszemközt, normálisan, úgy hogy más ne hallja mondd el neki. Lehet, hogy nem használ izzadásgátlót. Talán korábban nem érezte szükségét, mert korábban nem volt szaga. Bizonyos kor felett jön tinikorban, mint ahogy a haj zsírosodása is.

Ha lehet ne a büdös szót használd, inkább mondd, hogy mostanában kellemetlen szagot érzel rajta. Kérdezd meg, hogy használ-e deot. Ha nem, akkor segítesz neki választani.

2018. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezt közölheted akármilyen szépen, akkor is sértésnek fogja venni. Gondolj bele, neked sem esne jól, ha valaki ezt megjegyezné, még akkor sem, ha nem alpári módon tenné ezt. Persze, az is lehet, hogy a barátnőd kivételes eset, és nem fogja támadásnak venni, de készülj fel arra, hogy nem fog neki kifejezetten örülni. Esetleg fogalmazhatnál úgy, hogy a világért sem akarod megbántani, de mostanában észrevetted, hogy nem használ parfümöt, ezért kicsit kellemetlenül érzed magad, mikor vele vagy, és örülnél neki, ha gyakrabban fújná be magát. Így nem mondod ki konkrétan, hogy büdös, de mégis célzol arra, hogy figyeljen oda jobban a higiéniára.
2018. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elhívnám dezodort vásárolni. Vennék magamnak, és elmondanám, hogy milyen jó ez a fajta, hogy bevált. Hátha veszi a lapot...
2018. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég őszinték vagyunk egymással,majd mondom neki hogy amugy nem érezni, (ami igaz is mert tavolabbrol tenyleg nem feltuno) de a ölelgetem akkor már zavaró hogy sokszor megizzad és elmegyek vele deot venni.
2018. okt. 15. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátnőd, akkor mi a probléma? Ha nekem egyik legjobb barátom büdös lenne, akkor mondanám neki, hogy "b+++, haver, fürgyé már le, mert meg lehet melletted dögleni!" És ennyi. Ugyanezt kapnám én is. Ez az igazi barátság. :D
2018. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze vannak ilyen barátságaim is,de ő elég erzékeny...
2018. okt. 15. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod, mennyivel egyszerűbb lenne, ha fiúk lennétek? Egyszerűen közölnéd vele, hogy "bűzlesz, mint egy görény". Így meg hetekig dilemmázol rajta, nehogy megsértsd... :)
2018. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért nem több hétig dilemmátok rajta. Legfőképp azért aggódom mert kéltem hogy ne fürdene, és nem akarom megvádolni azzal hogy igénytelen stb.. De amúgy a fiúknak tényleg könnyebb dolguk van
2018. okt. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!